| Productnaam | Van het de Jonge geitjesijs van de natuurlijke voedingrang Mooie Opnieuw te gebruiken van de het Pak |
|---|---|
| Grootte | 18*2.5cm, 210ml |
| Milieuvriendelijk | JA |
| HS Code | 3824999999 |
| Buitenmateriaal | Vrij hdpe van BPA plastiek |
| formaat | 20*12*3.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 600g |
| Buiten Materiaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnen Materiaal | gel koelvloeistof |
| kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; douane |
| Naam van het product | 18.6*10.3CM PCM-ijsblokken voor medische opslag en transport |
|---|---|
| Grootte | 180,6 x 10,3 cm,22.5 x 13,5 cm |
| Capaciteit | 250 ml, 500 ml |
| Buitenmateriaal | Nylon-PE |
| Inwendige materialen | PCM |
| Productnaam | De grote Opnieuw te gebruiken Blauwe Baksteen van het het Pak Plastic Ijs van het Gelijs met Ce/FDA |
|---|---|
| Grootte | 17.5*11.5*1cm of aangepast |
| Oem | ja |
| Milieuvriendelijk | ja |
| buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| Productnaam | het harde plastic shell pak van het gelijs voor ventilators |
|---|---|
| Grootte | 16.5*8.8*3.5cm |
| Gewicht | 400g |
| Kleur | Kan worden aangepast |
| buitenste materiaal | HDPE-kunststof |
| Productnaam | Mini Slim Foot Pad Shape-van het het Ijspak van de Gelpeuter het Ijsblokken van Refreezable |
|---|---|
| Grootte | 14*7.5*1cm |
| Capaciteit | 90ml |
| HS Code | 3824999999 |
| Materiaal | HDPE+SAP |
| Productnaam | Coolers Slim herbruikbare gel Kleine koelkast IJspakketten voor lunchdozen, lunchtassen |
|---|---|
| Grootte | 13.3*12.7*1.3cm |
| Capaciteit | 160ml |
| Buitenmateriaal | HDPE-plastic |
| Inwendige materialen | SAP/CMC |
| Grootte | 13.3*12.7*1.3cm |
|---|---|
| Gewicht | 160g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | Kan zijn customizd |
| Productnaam | Professioneel Gezond Uiterst dun HDPE van het Ijspak Buitenmateriaal voor Voedselopslag |
|---|---|
| Grootte | 15*10*1cm of aangepast |
| OEM | JA |
| HS Code | 3824999999 |
| Buitenmateriaal | HDPE |
| formaat | 21*10*3cm |
|---|---|
| Gewicht | 450ml |
| Buitenmateriaal | High-density van de voedselrang polyethyleen |
| Binnenliqulid | Superabsorberende polymeren |
| Type | Warmte- |