| Productnaam | Het promotie Draagbare van het de Zakijs van het Giftgel Koele Koude compres van de de Pakkenlunch v |
|---|---|
| Grootte | 17.8*12.2*1.2cm of aangepast |
| Capaciteit | 200ml |
| OEM | Ja |
| buitenste materiaal | HDPE |
| Ontwerp | Slank en lichtgewicht |
|---|---|
| Gebruik | Houd voedsel en drank koud |
| Kleur | Wit |
| Gewicht | 2 pond |
| Duurzaamheid | Opnieuw te gebruiken |
| Naam van het product | Fabriek op maat van hoge kwaliteit platte ijskoeler baksteen lunch koeler ijspak met sneeuwvlok |
|---|---|
| Grootte | 16*11*2cm of op maat |
| Capaciteit | 300 ml |
| Buitenmateriaal | HDPE |
| Inwendige materialen | Superabsorberend polymeer |
| Productnaam | Goedkoopste promotionele draagbare gift gel ice lunch cold pack voor lunchbox |
|---|---|
| Grootte | 17.8*12.2*1.2cm of aangepast |
| Capaciteit | 200ml |
| OEM | Ja |
| buitenmateriaal | HDPE |
| Naam van het product | Draagbare medische koeltas met insulinepen Draaghoes Beschermende ijsblok voor diabetes |
|---|---|
| Grootte | 17.5*7*4cm |
| Volum | 300 g |
| Gebruik | insuline, vaccin, geneeskundekoeler |
| Materiaal | HDPE+SAP/CMC/PCM |
| Grootte | 21*10*5.2 cm |
|---|---|
| Capaciteit | 110g |
| Buitenmateriaal | Hdpe met harde schil van levensmiddelenkwaliteit |
| Binnen vloeibaar | Poeder |
| Type | Thermische |
| Productnaam | Opnieuw te gebruiken Leuke Pe van het Ijspakken van de Bier Koele Zak Plastic Gel Gevulde Ijspakken |
|---|---|
| Grootte | 16.5*7.4*2cm of aangepast |
| Capaciteit | 200ml |
| Buitenmateriaal | Pe plastiek |
| Binnenmateriaal | SAP |
| Type | 700 Oxford stof isoleerde Koelste Koele ijsdoos voor medisch vaccinvervoer |
|---|---|
| Buiten maat | 38.2*38.2*38.2cm |
| Capaciteit | 27L |
| Gebruikt voor | Voor blikken, voedsel, geneeskunde, vaccin |
| Accessoires | Gelpakken |
| Grootte | diameter: 21.5cm, dikte: 2.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 730g |
| buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnen vloeistof | verwarmend gel |
| Kleuren | Het blauw, kan worden aangepast, is MOQ 3000pcs |
| Productnaam | Het koele van het de Pakken Geschikte & Verse Slanke Opnieuw te gebruiken Koelvoedsel van het Zakijs |
|---|---|
| Grootte | 13.3*12.7*1.3cm |
| OEM | Ja |
| HS Code | 3824999999 |
| Buitenmateriaal | HDPE |