| Grootte | 24.5*24.5*2.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 1038 g |
| Buitenmateriaal | Plastic HDPE |
| Binnenliquild | Koelvloeistof |
| Kleuren | witte container met blauwe gel, kan ook worden aangepast |
| Naam van het product | Hoogwaardige 52*18*2 cm grote koeler ijs koelpakket plastic voor koelkast |
|---|---|
| Grootte | 52 x 18 x 2 cm |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Inwendige materialen | koelgel |
| Kleur | Blauw |
| Grootte | 20*2.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 80g |
| Buitenmateriaal | milieuhdpe materialen |
| Binnen vloeistof | SAP CMC |
| kleuren | Rood |
| Grootte | 10*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 100G |
| Buitenmateriaal | milieuhdpe materialen |
| Binnen vloeistof | SAP CMC |
| Kleuren | ROOD |
| Grootte | 15*10*2 cm |
|---|---|
| Gewicht | 200G |
| buitenste materiaal | HDPE van voedingskwaliteit |
| Binnenmateriaal | verkoelende gel |
| Kleur | Kan worden aangepast |
| Grootte | 17.5*11.5*1cm |
|---|---|
| Gewicht | 180G |
| buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | het blauw, kan zijn customizd |
| Naam van het product | Herbruikbare harde koelzakken, ijsverpakkingen, plastic gel, vriezerblokken voor voedselopslag |
|---|---|
| Grootte | 16.5*7.4*2cm of aangepast |
| Capaciteit | 200 ml |
| Buitenmateriaal | PE-plastic |
| Inwendige materialen | SAP/CMC/PCM |
| Grootte | 38.5*20*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 1200g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Binnenliquild | SAP CMC PCM |
| Kleuren | Blauw |
| Productnaam | De plastic Diepvriezer van de Voedselrang om van het de Houdersgel van het Vormbier het Pak van de h |
|---|---|
| Grootte | 8.8*2cm, 100ml |
| Milieuvriendelijk | Ja |
| OEM | Ja |
| buitenmateriaal | HDPE |
| Grootte | 15*10*2 cm |
|---|---|
| Gewicht | 200 g |
| Buitenmateriaal | Polyethyleen met een hoge dichtheid (HDPE) |
| Binnenliquild | witte container met kleurrijke gel |
| Kleuren | blauw, kan worden aangepast |