| Materiaal | PE, HDPE+SAP/CMC |
|---|---|
| Hs-code | 3824999990 |
| OEM/Milieuvriendelijk | - Ja, dat klopt. |
| Verpakking Details | klantgericht karton, |
| Levertijd | Steekproef: binnen 2 dagen, bulkorder: 7-10 dagen, volgens de ordehoeveelheid |
| grootte | 10*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 100g |
| Buitenmateriaal | milieuhdpe materialen |
| Binnen vloeistof | SAP CMC |
| Kleuren | Rood |
| Grootte | 17.8*12.2*1.2cm |
|---|---|
| Gewicht | 200 g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Inwendige materialen | koelgel |
| Kleur | Kan aangepast worden |
| Naam van het product | Milieuvriendelijk, niet-toxisch, stijf plastic, diepvriesbaar, blauw ijsblokjes, 200 ml koelzak, ijs |
|---|---|
| Grootte | 15*10*2cm of aangepast |
| Capaciteit | 200 ml |
| OEM-producten | - Ja, dat klopt. |
| Buitenmateriaal | HDPE |
| Maat | 18*9.5*2.8cm |
|---|---|
| Gewicht | 350 g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Innerlijke materiaal | Koelgel |
| kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Productnaam | 25*20*1cm het Uiterst dunne Pak van het Gelijs voor Voedsel, Opnieuw te gebruiken Ijsbaksteen voor K |
|---|---|
| Grootte | 25*20*1cm of aangepast |
| OEM | JA |
| HS Code | 3824999999 |
| Buitenmateriaal | HDPE |
| Productnaam | Goedkoopste promotionele draagbare gift gel ice lunch cold pack voor lunchbox |
|---|---|
| Grootte | 17.8*12.2*1.2cm of aangepast |
| Capaciteit | 200ml |
| OEM | Ja |
| Buitenmateriaal | HDPE |
| Grootte | 10,8 x 5,8 x 2 cm |
|---|---|
| Gewicht | 130 g / stuk |
| Buitenmateriaal | milieu HDPE-materialen |
| Binnenliquild | SAP CMC |
| Kleuren | BLAUW ROOD EN ANDEREN |
| Grootte | 19.5*13*4cm |
|---|---|
| Gewicht | 430g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| binnenmateriaal | PCM |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Grootte | 13.3*12.7*1.3cm |
|---|---|
| Gewicht | 160g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | Kan zijn customizd |