| Productnaam | Super Absorberende van het Ijspakken van de Polymeer Koele Zak de Diepvriezerkoude compressen 200ML |
|---|---|
| Grootte | 15*10*2cm of aangepast |
| Capaciteit | 200ml |
| buitenste materiaal | HDPE |
| Binnenmateriaal | Superabsorberend polymeer |
| Naam van het product | FDA goedgekeurd Plastic Instant Cooling Bag IJspakketten Vriesblokken IJssteen 200ml |
|---|---|
| Grootte | 16.5*7.4*2cm of aangepast |
| Capaciteit | 200 ml |
| Buitenmateriaal | PE-plastic |
| Inwendige materialen | SAP |
| Naam van het product | De fabriek past de stoffen materiële Medische koelere dozen van Oxford met VIP paneel aan |
|---|---|
| Externe dimensie | 47*31*36.5cm |
| Interne dimensie | 36*22*25cm |
| Capaciteit | 19.8L |
| Gewicht | 3 kg |
| Naam van het product | FDA Plastic Instant herbruikbare zak ijs koelpak voor voedselopslag voor kamperen en picknicken |
|---|---|
| Grootte | 16.5*7.4*2cm of aangepast |
| Capaciteit | 200 ml |
| Buitenmateriaal | PE-plastic |
| Inwendige materialen | SAP |
| Productnaam | Niet Giftige Vriendschappelijke Geïsoleerde Uiterst dunne het Ijspakken van Eco met het Koelen van G |
|---|---|
| Grootte | 19*12.5*1cm |
| Capaciteit | 200ml |
| Materiaal | PE+SAP/CMC |
| Type | Geïsoleerd |
| Grootte | 16.5*10*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 200 g |
| Buitenmateriaal | Polyethyleen met een hoge dichtheid |
| Binnenliquild | Superabsorberend polymeer |
| Kleuren | blauw, kan worden aangepast |
| Naam van het product | Pas de Draagbare Doos van de het Vaccindrager van 4L Kleine voor 2-8 C Opslag aan |
|---|---|
| Externe dimensie | 23*17*17cm |
| Interne dimensie | 21*14*14cm |
| Capaciteit | 4L |
| Gewicht | 1 kg |
| Grootte | 52.5*32.8*3.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 3500g |
| Buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | Blauw; kan zijn customizd |
| Grootte | 16.5*10.2*3cm |
|---|---|
| Gewicht | 350 g |
| Buitenmateriaal | Food grade HDPE harde schaal plastic, BPA vrij |
| Binnenliquild | Verkoelende gel, niet giftig |
| Kleuren | Wit |
| productnaam | De plastic eutectische koude baksteen van het platenijs voor voedsel oud vervoer |
|---|---|
| Grootte | 16.3*9.5*3.8 cm |
| Capaciteit | 400ML |
| Buitenmateriaal | Vrij hdpe van BPA plastiek |
| Binnenmateriaal | Super absorberend polymeer |