| Type | 700 Oxford stof isoleerde Koelste Koele ijsdoos voor medisch vaccinvervoer |
|---|---|
| Buitengrootte | 38.2*38.2*38.2cm |
| Capaciteit | 27L |
| Gebruikt voor | Voor blikken, voedsel, geneeskunde, vaccin |
| Toebehoren | Gelpakken |
| Productnaam | FDA keurde de harde plastic opnieuw te gebruiken koude die plaat van het ijspak met embleem goed voo |
|---|---|
| Grootte | 16.5*7.4*2cm of aangepast |
| Capaciteit | 200ML |
| buitenmateriaal | PE plastiek |
| Binnenmateriaal | SAP |
| Grootte | 19*8*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 350g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan worden aangepast |
| Grootte | 19*8*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 350g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan worden aangepast |
| productnaam | FDA-goedgekeurde harde plastic herbruikbare koude ijspakplaat met logo gedrukt voor koeltas |
|---|---|
| Maat | 16.5*7.4*2cm of aangepast |
| Capaciteit | 200ml |
| buitenste materiaal | PE-kunststof |
| innerlijke materiaal | SAP |
| Buiten maat | 15*15*14cm |
|---|---|
| Binnenmaat | 14*14*12cm |
| Toebehoren | Golfvormig koelpakket |
| Maat voor ijspak | 14,5 x 11,5 x 4,8 cm |
| Type | Houd blikken melkflessen koud |
| Productnaam | FDA keurde de Harde Plastic Opnieuw te gebruiken Koude Plaat van het Ijspak met Logo Printed goed |
|---|---|
| grootte | 16.5*7.4*2cm of aangepast |
| Capaciteit | 200ML |
| Buitenmateriaal | PE Plastiek |
| Binnenmateriaal | SAP |
| Grootte | 18*14*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 450g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Productnaam | Super Absorberende van het Ijspakken van de Polymeer Koele Zak de Diepvriezerkoude compressen 200ML |
|---|---|
| Grootte | 15*10*2cm of aangepast |
| Capaciteit | 200ml |
| buitenste materiaal | HDPE |
| Binnenmateriaal | Superabsorberend polymeer |
| productnaam | FDA goedgekeurde 230 ml koeltas ijspakken plastic ijsbaksteen voor lunchtas |
|---|---|
| Maat | 14.5*9.8*2cm of aangepast |
| Capaciteit | 230ml |
| Buitenmateriaal | PE Plastiek |
| Binnenmateriaal | SAP/CMC |