| Grootte | 31*28.5*3 cm |
|---|---|
| Gewicht | 2000g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Binnenliquild | Superabsorberend polymeer |
| Kleuren | blauw, kan worden aangepast |
| Grootte | 19*19*1cm |
|---|---|
| Gewicht | 290g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Inwendige materialen | koelgel |
| Kleur | blauw, kan worden aangepast |
| Grootte | 25*15*3.5 cm |
|---|---|
| Gewicht | 1000 g |
| Buitenmateriaal | HDPE |
| Binnenliquild | GEL |
| Kleuren | blauw |
| Grootte | 43,8 x 25 x 3 cm |
|---|---|
| Gewicht | 2600g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Binnenliquild | Superabsorberend polymeer / faseveranderingsmateriaal |
| Kleuren | blauw |
| Grootte | 43,8 x 25 x 3 cm |
|---|---|
| Gewicht | 2600g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Binnenliquild | Superabsorberend polymeer / faseveranderingsmateriaal |
| Kleuren | Blauw |
| formaat | 12.3*5.9*3.4cm |
|---|---|
| Gewicht | 175g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Innerlijke materiaal | Koelgel |
| kleur | kan zijn customizd |
| Productnaam | Het milieuvriendelijke Geïsoleerde Thermische Koelere Ijs pakt Bevroren Gelpakken in |
|---|---|
| Grootte | 25*20*1cm |
| Capaciteit | 300ml |
| Materiaal | HDPE+SAP/CMC |
| Type | Geïsoleerd, thermisch |
| Grootte | 15*10*2 cm |
|---|---|
| Gewicht | 200g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | Kan zijn customizd |
| formaat | 10.8*5.8*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 130g / PCs |
| Buitenmateriaal | milieuhdpe materialen |
| Binnenliquild | SAP CMC |
| Kleuren | BLAUWE ROOD EN ANDEREN |
| Productnaam | Herbruikbare ijspakken met twee gaten voor koelers, niet-toxisch koeltasijspak voor lunchbox |
|---|---|
| Grootte | 17.8*12.2*1.2cm of aangepast |
| Capaciteit | 200ml |
| OEM | Ja |
| Buitenmateriaal | HDPE |