| Grootte | 35 x 22 x 3 cm |
|---|---|
| Gewicht | 1800g |
| Buitenmateriaal | Plastic HDPE |
| Binnenliquild | Koelvloeistof |
| Kleuren | wit, blauw, kan worden aangepast |
| Grootte | 21.5*14.5*2.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 650g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | Kan zijn customizd |
| Grootte | 26.5*9.7*4.2cm of aangepast |
|---|---|
| Capaciteit | 650ml |
| Type | Thermisch |
| Kleur | ROOD BLAUW GEEL |
| buitenste materiaal | HDPE |
| Productnaam | Pas van het de diepvriezer koelere ijs van het ijssubstituut het pakijsbaksteen voor koele zak aan |
|---|---|
| Grootte | 15*10*2cm of aangepast |
| Capaciteit | 200ML |
| Oem | ja |
| buitenmateriaal | HDPE |
| Productnaam | Kan de douane Grote Harde Opnieuw te gebruiken Draagbare Ijskast Koelere Baksteen voor Bier drinken |
|---|---|
| Grootte | 25*13*8cm |
| Volum | 1500ml |
| Gebruik | Het bier, wijn kan koelere houder |
| Materiaal | HDPE+SAP/CMC/PCM |
| Grootte | 22.5x18.5x3.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 1000g |
| Buitenmateriaal | milieuhdpe materialen |
| Binnen vloeistof | SAP CMC |
| kleuren | Douane |
| Grootte | 21*10*5.2 cm |
|---|---|
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Inwendige materialen | Poeder |
| Kleur | doorzichtig wit met blauwe vloeistof; kan worden aangepast |
| verpakkingsvorm | Kan aangepast worden |
| Grootte | 21*10*5.2 cm |
|---|---|
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Inwendige materialen | Poeder |
| Kleur | doorzichtig wit met blauwe vloeistof; kan worden aangepast |
| verpakkingsvorm | Kan aangepast worden |
| Grootte | 21.5*14.5*2.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 650 g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Inwendige materialen | koelgel |
| Kleur | Kan aangepast worden |
| Productnaam | 200ML van het de Zakijs van de golfvorm Koele van het de Pakken Opnieuw te gebruiken Ijs het Gelbaks |
|---|---|
| Grootte | 16.5*10*2cm of aangepast |
| Capaciteit | 200ml |
| Buitenmateriaal | HDPE |
| Binnenmateriaal | SAP |