| Grootte | 15*10*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 200g |
| buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | kan zijn customizd |
| Grootte | 19.5*12*3cm |
|---|---|
| Gewicht | 450g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Grootte | 15*10*2 cm/st |
|---|---|
| Gewicht | 200 g / stuk |
| Buitenmateriaal | milieu HDPE-materialen |
| Binnenliquild | SAP CMC |
| Kleuren | BLAUW ROOD EN ANDEREN |
| Grootte | 21.5*14.5*2.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 650 g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Inwendige materialen | koelgel |
| Kleur | Kan aangepast worden |
| Grootte | 15*10*2 cm |
|---|---|
| Gewicht | 200 g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Binnenliquild | koelgel |
| Kleuren | Wit Rood Geel Blauw |
| Grootte | 25*15*3.5 cm |
|---|---|
| Gewicht | 1000 g |
| Buitenmateriaal | HDPE |
| Binnenliquild | Gel |
| Kleuren | Blauw |
| Productnaam | Pas van het de diepvriezer koelere ijs van het ijssubstituut het pakijsbaksteen voor koele zak aan |
|---|---|
| grootte | 15*10*2cm |
| Capaciteit | 200ML |
| OEM | JA |
| Buitenmateriaal | HDPE |
| Grootte | 32.5*24,5*3cm |
|---|---|
| Gewicht | 1500g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Binnenliquild | SAP Fasewijzigingsmateriaal |
| Kleuren | blauw, kan worden aangepast |
| Productnaam | Het draagbare van de de Wijnfles van de Voedselopslag van de het Bierhouder Koelere Ijsblokje Vriend |
|---|---|
| Grootte | 7.5*2.5cm, 80ml |
| Milieuvriendelijk | JA |
| OEM | JA |
| Buitenmateriaal | HDPE |
| Grootte | 21.7*15.8*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 550g |
| buitenste materiaal | HDPE van voedingskwaliteit |
| Binnenmateriaal | verkoelende gel |
| Kleur | Kan worden aangepast |