| Size | 43.8*22*3cm |
|---|---|
| Weight | 2400g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Inside liquild | Super Absorbent Polymer |
| Colors | Can be customized |
| Grootte | 25*20*3cm |
|---|---|
| Gewicht | 1000 g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Binnenliquild | koelgel |
| Kleuren | blauw |
| Grootte | 8.2*2cm, 7.5*2.5cm, 6.4*1.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 90g, 90g, 50g |
| Buitenmateriaal | milieu HDPE-materialen |
| Binnenliquild | SAP CMC |
| Kleuren | Rood |
| Grootte | 43.8*22*3cm |
|---|---|
| Gewicht | 2400 g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Binnenliquild | Superabsorberend polymeer |
| Kleuren | kan worden aangepast |
| Grootte | 30*20*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 1000 g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Binnenliquild | Koeling SAP / CMC / PCM |
| Kleuren | kan worden aangepast |
| Productnaam | Vervoer 100ml om plastic van de het bier koeler houder van de ijsdoos het gelpak voor soorten |
|---|---|
| Grootte | 8.8*2cm, 100ml |
| Type | Thermisch |
| Gebruik | Voedsel |
| buitenste materiaal | HDPE |
| Grootte | 21.5*14.5*2.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 650g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | Kan zijn customizd |
| Grootte | 18*18*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 450 g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Binnenliquild | niet-giftige koelvloeistof |
| Kleuren | kan worden aangepast |
| Productnaam | Food grade injectie water plastic ijs gel blok vriezer ijsbaksteen voor het koelen van bier |
|---|---|
| Grootte | 21*10*5.2 cm |
| Capaciteit | 600ml |
| buitenste materiaal | HDPE |
| Binnenmateriaal | Verkoelend poeder |
| Grootte | 43.8*22*3cm |
|---|---|
| Gewicht | 2400 g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Binnenliquild | Superabsorberend polymeer |
| Kleuren | kan worden aangepast |