| Grootte | 25*20*3cm |
|---|---|
| Gewicht | 800 g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Binnenliquild | niet-giftige koelvloeistof |
| Kleuren | Kan aangepast worden |
| Grootte | 40*26*4 cm |
|---|---|
| Gewicht | 3500g |
| Buitenmateriaal | Plastic HDPE |
| Binnenliquild | Koelmiddel |
| Kleuren | blauw, kan worden aangepast |
| Grootte | 25*20*3cm |
|---|---|
| Gewicht | 1000 g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Binnenliquild | koelgel |
| Kleuren | blauw |
| Grootte | 245*1145*15mm |
|---|---|
| Gewicht | 390G |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | Kan aangepast worden |
| Grootte | 40*26*4 cm |
|---|---|
| Gewicht | 3500g |
| Buitenmateriaal | Plastic HDPE |
| Binnenliquild | Koelmiddel |
| Kleuren | blauw, kan worden aangepast |
| Grootte | 17.8*12.2*1.2cm |
|---|---|
| Gewicht | 200g |
| buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | Kan zijn customizd |
| Grootte | 13.3*12.7*1.3cm |
|---|---|
| Gewicht | 160g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Inwendige materialen | koelgel |
| Kleur | Kan aangepast worden |
| size&capacity | 26.5*9.7*4.2cm, 650ml |
|---|---|
| Type | Thermisch |
| Kleur | RODE BLAUWE GEEL |
| buitenmateriaal | HDPE |
| binnenvloeistof | SAP of CMC |
| Grootte | 25*20*3cm |
|---|---|
| Gewicht | 1000 g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Binnenliquild | koelgel |
| Kleuren | blauw |
| Grootte | 43,8 x 25 x 3 cm |
|---|---|
| Gewicht | 2600g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Binnenliquild | Superabsorberend polymeer / faseveranderingsmateriaal |
| Kleuren | blauw |