| buitengrootte | 15*15*14cm |
|---|---|
| binnengrootte | 14*14*12cm |
| Accessoires | Het koelere pak van de golfvorm |
| Grootte voor ijspak | 14.5*11.5*4.8cm |
| Type | Houd de blikkenkoude van de melkfles |
| buitengrootte | 15*15*14cm |
|---|---|
| binnengrootte | 14*14*12cm |
| Accessoires | Het koelere pak van de golfvorm |
| Grootte voor ijspak | 14.5*11.5*4.8cm |
| Type | Houd de blikkenkoude van de melkfles |
| Grootte | 64.8*20*4.2cm |
|---|---|
| Gewicht | 4200g |
| Buitenmateriaal | milieu HDPE-materialen |
| Binnenliquild | SAP CMC |
| Kleuren | Blauw, kan aangepast worden. |
| Grootte | 32*32*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 1400G |
| Buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Buiten maat | 15*15*14cm |
|---|---|
| Binnenmaat | 14*14*12cm |
| Toebehoren | Golfvormig koelpakket |
| Maat voor ijspak | 14,5 x 11,5 x 4,8 cm |
| Type | Houd blikken melkflessen koud |
| Grootte | 21 x 11,6 x 3,8 cm |
|---|---|
| Gewicht | 600 g |
| Buitenmateriaal | HDPE hard plastic van voedingskwaliteit |
| Binnenliquild | Koelkoelmiddel |
| Kleuren | blauw, kan worden aangepast |
| Productnaam | De Virus Reagent Carrier Transport Box Mini Cooler Box Voor langdurig transport |
|---|---|
| Externe dimensie | 23*17*17cm |
| Interne dimensie | 21*14*14cm |
| Capaciteit | 4L |
| gewicht | 1 kg |
| Binnenmateriaal | Pu-het schuimen of VPU-panelen |
|---|---|
| Buitenmateriaal | Witte duidelijke plastic shell |
| Buitengrootte | 87,8 x 65,7 x 79,6 cm |
| Binnen maat | 75*53.5*65cm |
| Intern volume | 260 L |
| Binnenmateriaal | Pu-het schuimen of VPU-panelen |
|---|---|
| Buitenmateriaal | Witte duidelijke plastic shell |
| Buitengrootte | 87.8*65.7*79.6 cm |
| Binnengrootte | 75*53.5*65 cm |
| Intern volume | 260 L |
| Grootte | 21 x 11,6 x 3,8 cm |
|---|---|
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Binnen vloeibaar | koelgel |
| Type | Thermische |
| Verpakkingstype | Karton, kan aangepast worden. |