| Grootte | 32.5x24.5x2cm |
|---|---|
| Gewicht | 1500g |
| buitenmateriaal | milieuhdpe materialen |
| Binnenliquild | SAP CMC |
| Kleuren | Douane |
| Productnaam | De grote Vouwbare Koelere Doos van de Omzetisolatie voor het Vaccin van het Vervoerbloed |
|---|---|
| Buitenmateriaal | De zak van de de stoffendoek van Oxford |
| binnenmateriaal | binnenmateriaal |
| Buitengrootte | 1060*770*710mm |
| Interne grootte | 930*640*580mm |
| Grootte | 32.5x24.5x2cm |
|---|---|
| Gewicht | 1500g |
| buitenste materiaal | milieu HDPE-materialen |
| Binnen vloeistof | SAP CMC |
| Kleuren | Douane |
| Grootte | 18*9.5*2.8 cm |
|---|---|
| Gewicht | 350g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan worden aangepast |
| Buiten maat | 38.2*38.2*38.2cm |
|---|---|
| buitenste materiaal | De Doek van Oxford |
| Interne maat | 30*30*30cm |
| Intern materiaal | Superfine glasvezelvips+pu schuim |
| Capacitytype | 27L |
| Naam van het product | OEM 220 ml bpa gratis harde plastic gel koeler doos blauwe ijskoud pak voor kinderen koel tas |
|---|---|
| Grootte | 15*9*2cm,220 ml |
| OEM-producten | - Ja, dat klopt. |
| Buitenmateriaal | BPA-vrij hdpe-plastic |
| Inwendige materialen | SAP koelgel |
| Grootte | 38.5x20x2cm |
|---|---|
| Gewicht | 1200G |
| buitenste materiaal | milieu HDPE-materialen |
| Binnen vloeistof | SAP CMC |
| Kleuren | Douane |
| Productnaam | De draagbare brijbaby isoleerde koelere de opslagzak van de zakmoedermelk voor 4 flessen |
|---|---|
| Externe dimensie | 15*15*14cm |
| Interne afmeting | 14*14*12cm |
| Gewicht | 400g |
| Binnen | 380ml ijsbaksteen |
| Grootte | 21.5*14.5*2.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 650g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | Kan zijn customizd |
| size&capacity | 26.5*9.7*4.2cm, 650ml |
|---|---|
| Type | Thermisch |
| Kleur | RODE BLAUWE GEEL |
| buitenmateriaal | HDPE |
| binnenvloeistof | SAP of CMC |