| Materiaal | Pp-plastiek |
|---|---|
| Verpakkingsmateriaal | De uitvoer golfkarton |
| Grootte | 110*23mm, 85*23mm, 33*45mm |
| Capaciteit | 10G, 8G |
| HS Code | 3926909090 |
| Productnaam | 2-8 de controle koude keten van C de Medische Koelere Doos Bij lage temperatuur van Pu-VIP |
|---|---|
| Externe dimensie | 38.2*38.2*38.2cm |
| Interne dimensie | 30*30*30cm |
| Capaciteit | 27L |
| Gewicht | 2.03kg |
| Materiaal | Pp-Plastiek |
|---|---|
| Verpakkingsmateriaal | De uitvoer golfkarton |
| grootte | 110*23mm, 85*23mm, 33*45mm |
| Capaciteit | 10G, 8G |
| HS Code | 3926909090 |
| Productnaam | 2-8 de controle koude keten van C de Medische Koelere Doos Bij lage temperatuur van Pu-VIP |
|---|---|
| Externe dimensie | 38.2*38.2*38.2cm |
| Interne afmeting | 30*30*30cm |
| Capaciteit | 27L |
| Gewicht | 2.03kg |
| Grootte | 22.5*18.5*3.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 1000g |
| buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Grootte | 62*42*3.4cm |
|---|---|
| Gewicht | 7500g |
| Buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | Blauw; kan zijn customizd |
| Grootte | 14,5 x 11,5 x 4,8 cm |
|---|---|
| buitenste materiaal | HDPE van voedingskwaliteit |
| Binnenmateriaal | verkoelende gel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan worden aangepast |
| Soort verpakking | Kan worden aangepast |
| Productnaam | PCM van de het bierhouder van de faseverandering materiële van de het ijsbaksteen koelere vrije HDPE |
|---|---|
| Grootte | 25*13*8cm |
| Volum | 1500ml |
| Gebruik | Het bier, wijn kan koelere houder |
| Materiaal | HDPE+SAP/CMC/PCM |
| Productnaam | Insulinezak, koelere het ijsdoos van het zakvaccin met het Koelen van de Drukembleem van de Ijsbakst |
|---|---|
| Externe dimensie | 19*8.5cm |
| binnenproduct | koelijsbaksteen |
| Totale gewicht | 400g |
| de grootte van de ijsbaksteen | 17.3*7*4cm |
| Grootte | 14.5*11.5*4.8cm |
|---|---|
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| binnenmateriaal | Poeder |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Verpakkingstype | kan worden aangepast |