| Productnaam | Koelere bevroren doos van het isolatie de materiële Roomijs vip-Pu voor -22C |
|---|---|
| Externe dimensie | 63x47.5x43cm |
| Interne dimensie | 56.8x41.5x40.2cm |
| Capaciteit | 95L |
| Gewicht | 11Kg |
| Grootte | 18*18*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 450 g |
| Buitenmateriaal | HDPE hard plastic van voedingskwaliteit |
| Binnenliquild | Koelkoelmiddel |
| Kleuren | blauw, kan worden aangepast |
| Maat | 32*32*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 1400G |
| Buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Productnaam | De nieuwe koeler van de het ijsdoos van het ontwerpvaccin voor 72 uren vervoer over lange afstand |
|---|---|
| Externe dimensie | 47.5*47.5*47.5 cm |
| Interne dimensie | 39*39*39cm |
| Capaciteit | 59L |
| Gewicht | 5KG |
| Grootte | 16.5*9*3.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 400 g |
| Buitenmateriaal | HDPE hard plastic van voedingskwaliteit |
| Binnenliquild | Koelkoelmiddel |
| Kleuren | blauw, kan worden aangepast |
| Productnaam | Hoge Prestaties de koelere doos van het 72 Urenvaccin met 2-8 PCM koude bron |
|---|---|
| Externe dimensie | 43.5x35x31cm |
| Interne dimensie | 33x24x18.5cm |
| Capaciteit | 14.5L |
| Gewicht | 6kg |
| Grootte | 16.5*9*3.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 400 g |
| Buitenmateriaal | HDPE hard plastic van voedingskwaliteit |
| Binnenliquild | Koelkoelmiddel |
| Kleuren | blauw, kan worden aangepast |
| Productnaam | Pu-VIP doos van het het Vaccinvervoer van de Isolatie de Koelere Doos voor Geneeskundeopslag |
|---|---|
| Externe dimensie | 46x46x46cm |
| Interne afmeting | 35x35x35cm |
| Capaciteit | 42L |
| Gewicht | 3kg |
| Productnaam | Duurzame Draagbare het Roomijsdrager van het fabrieksontwerp voor Koude Opslag -22℃ |
|---|---|
| Externe dimensie | 63x47.5x43cm |
| Interne dimensie | 56.8x41.5x40.2cm |
| Capaciteit | 95L |
| Gewicht | 11Kg |
| Productnaam | De Materiële Doos van de de Isolatie Koude Opslag van VPU voor Geneeskundevervoer |
|---|---|
| Externe dimensie | 46x46x46cm |
| Interne dimensie | 35x35x35cm |
| Capaciteit | 42L |
| Gewicht | 3kg |