| Grootte | 51.5*18*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 1300g |
| Buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | Blauw; kan zijn customizd |
| Grootte | 20.5*19*3cm |
|---|---|
| Gewicht | 800g |
| Buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Grootte | 245*145*15 mm |
|---|---|
| Gewicht | 390G |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | Kan zijn customizd |
| Grootte | 21 maal 10 maal 3,5 cm 20 maal 12 maal 3.5 |
|---|---|
| Gewicht | 450G 600G |
| Buitenmateriaal | HDPE zonder BPA voor levensmiddelen |
| Binnenliquild | Superabsorberend polymeer SAP |
| Kleuren | Het kan worden aangepast |
| Grootte | 7*7*1.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 45G |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | Kan zijn customizd |
| Grootte | 18*6*1cm |
|---|---|
| Gewicht | 90g |
| buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | Kan zijn customizd |
| Grootte | 8*7.5*2 cm |
|---|---|
| Gewicht | 70g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | Kan zijn customizd |
| Grootte | diameter: 21.5cm, dikte: 2.5cm |
|---|---|
| Capaciteit | 730ml |
| buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang harde shell |
| Binnenliqulid | +55 c-het verwarmen materiaal |
| Type | Thermisch |
| Grootte | 8*7.5*2 cm |
|---|---|
| Gewicht | 70g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | Kan zijn customizd |
| Productnaam | HDPE van de douanevorm 400ml het harde plastic eutectische koel verpakte koelere blok van het diepvr |
|---|---|
| Grootte | 17*9*3 cm of aangepast |
| Capaciteit | 400ml |
| Buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| binnenmateriaal | SAP/CMC |