| Grootte | 16.5*10*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 200g |
| buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| binnenmateriaal | gel koelvloeistof |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; douane |
| Grootte | 22*14*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 500g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan worden aangepast |
| Grootte | 40x26x4cm |
|---|---|
| Gewicht | 3500g |
| Buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | Blauw; kan zijn customizd |
| Grootte | 34,8 x 22,4 x 3 cm |
|---|---|
| Gewicht | 1800g |
| Buitenmateriaal | HDPE-plastic |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Grootte | 28*12*3cm |
|---|---|
| Gewicht | 800g |
| buitenste materiaal | HDPE-kunststof |
| Binnenmateriaal | verkoelende gel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan worden aangepast |
| Productnaam | Draagbare Drank die de Geïsoleerde Koelere Opslag van de ZakMoedermelk 6 koelen Flessen |
|---|---|
| Externe dimensie | 15*15*14CM |
| Interne Afmeting | 14*14*12cm |
| Gewicht | 400G |
| Binnen | 380ml ijsbaksteen |
| Grootte | 19.5*17.2*3cm |
|---|---|
| Gewicht | 750G |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan worden aangepast |
| Grootte | 20.5*19*3cm |
|---|---|
| Gewicht | 800g |
| buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Grootte | 51.5*18*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 1300g |
| Buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | Blauw; kan zijn customizd |
| Grootte | 43.6*20*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 1200g |
| Buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | Blauw; kan zijn customizd |