| Grootte | 17.8*12.2*1.2cm |
|---|---|
| Capaciteit | 200 ml |
| Buitenmateriaal | HDPE harde schaal van voedingskwaliteit |
| Binnen vloeibaar | Verkoelende gel (SAP) |
| Type | Thermische |
| Grootte | 17.8*12.2*1.2cm |
|---|---|
| Capaciteit | 200 ml |
| Buitenmateriaal | HDPE harde schaal van voedingskwaliteit |
| Binnen vloeibaar | Verkoelende gel (SAP) |
| Type | Thermische |
| Productnaam | Opnieuw te gebruiken Langdurige Koude Diepvriezerpakken voor Koeler, Lunchzakken, Koelere Rugzakken |
|---|---|
| Grootte | 22.5*13.5cm of aangepast |
| OEM | JA |
| Capaciteit | 500ml |
| Buitenmateriaal | HDPE |
| Grootte | 20.3*20.3*2.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 760g |
| Buitenmateriaal | HDPE-plastic |
| Inwendige materialen | koelgel |
| Kleur | doorzichtig wit met blauwe vloeistof; kan worden aangepast |
| Grootte | 19*15*1.8 cm |
|---|---|
| Gewicht | 400 g |
| Buitenmateriaal | HDPE van voedingskwaliteit - harde schaal, BPA-vrij |
| Binnenliquild | SAP-gel - 0 graden |
| Kleuren | blauw, kan worden aangepast |
| Grootte | 23.5*19.5*3cm |
|---|---|
| Gewicht | 1000g |
| buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Grootte | 21.5*14.5*2.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 650g |
| buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | kan zijn customizd |
| Gewicht | 100 g |
|---|---|
| Buitenmateriaal | Polyethyleen met een hoge dichtheid |
| Binnenliquild | SAP CMC PCM koelmiddel |
| Kleuren | rood, blauw, geel, kan aangepast worden |
| Certificaten | FDA SGS MSDS CPSIA CE |
| Grootte | 21.3*14.5*4.3cm |
|---|---|
| Gewicht | 500g |
| Buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | Blauw; kan zijn customizd |
| grootte | 21.3*14.5*4.3cm |
|---|---|
| Gewicht | 500g |
| Buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| kleur | Blauw; kan zijn customizd |