| Grootte | 31*28.5*3 cm |
|---|---|
| Gewicht | 2000g |
| buitenste materiaal | HDPE-kunststof |
| Binnenmateriaal | verkoelende gel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan worden aangepast |
| Maat | 52.5*32.8*3.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 3500g |
| Buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| Binnenmateriaal | verkoelende gel |
| Kleur | Blauw; kan zijn customizd |
| Grootte | 30*20*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 1000g |
| buitenste materiaal | HDPE-kunststof |
| Binnenmateriaal | verkoelende gel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan worden aangepast |
| Grootte | 34.8*22.4*3cm |
|---|---|
| Gewicht | 1800g |
| buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Grootte | 19*8*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 350g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan worden aangepast |
| Grootte | 19*8*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 350g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan worden aangepast |
| Grootte | 19 x 12 x 2 cm |
|---|---|
| Buitenmateriaal | HDPE van voedingskwaliteit - harde schaal - BPA-vrij |
| Binnen vloeibaar | Niet-giftige verkoelende gel |
| Type | Houd voedsel koud en vers |
| Verpakkingstype | Verpakking |
| Grootte | 15*10*2 cm |
|---|---|
| Gewicht | 200 g |
| Buitenmateriaal | Polyethyleen met een hoge dichtheid (HDPE) |
| Binnenliquild | witte container met kleurrijke gel |
| Kleuren | blauw, kan worden aangepast |
| Grootte | 26.8*14.5*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 750G |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Grootte | 34,8 x 22,4 x 3 cm |
|---|---|
| Gewicht | 1800g |
| buitenste materiaal | HDPE-kunststof |
| Binnenmateriaal | verkoelende gel |
| kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan worden aangepast |