| Grootte | 26*26*2.5 cm |
|---|---|
| Gewicht | 1300g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Binnenliquild | koelgel |
| Kleuren | rood/blauw/geel/roze/paars |
| Grootte | 51.5*20.5*3cm |
|---|---|
| Gewicht | 2600g |
| buitenste materiaal | HDPE-kunststof |
| Binnenmateriaal | verkoelende gel |
| Kleur | Blauw; kan worden aangepast |
| Grootte | 20 x 12 x 2 cm |
|---|---|
| Gewicht | 350 g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Binnenliquild | SAP CMC PCM |
| Kleuren | wit blauw |
| Grootte | 17.5*14.5*2.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 450 g |
| Buitenmateriaal | veilig HDPE-vast plastic |
| Binnenliquild | koelgel |
| Kleuren | kan worden aangepast |
| Gewicht | 70 g |
|---|---|
| Buitenmateriaal | Polyethyleen met een hoge dichtheid |
| Binnenliquild | SAP CMC PCM |
| Kleuren | rood, blauw, geel, kan aangepast worden |
| Certificaten | FDA SGS MSDS CPSIA CE |
| Grootte | 19.5*12*3cm |
|---|---|
| Gewicht | 450 g |
| Buitenmateriaal | HDPE van hard kunststof voor levensmiddelen |
| Binnenliquild | Niet-giftige gel |
| Kleuren | Wit met blauwe gel erin |
| Grootte | 23*19*4cm |
|---|---|
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Binnen vloeibaar | SAP CMC PCM |
| Type | Thermische |
| Verpakkingstype | Verpakking |
| Grootte | 15*10*2 cm |
|---|---|
| Gewicht | 200 g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Binnenliquild | koelgel |
| Kleuren | Wit Rood Geel Blauw |
| Grootte | 43.8**20*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 1200g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Binnenliquild | SAP CMC PCM |
| Kleuren | Blauw |
| Grootte | 31*28.5*3 cm |
|---|---|
| Gewicht | 2000g |
| Buitenmateriaal | HDPE Plastiek |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |