| Grootte | 52,5 x 32,8 x 3,5 cm |
|---|---|
| Gewicht | 3500g |
| Buitenmateriaal | HDPE Plastiek |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | Blauw; kan worden aangepast |
| formaat | 11.57*11.57*4.46cm |
|---|---|
| Gewicht | 360g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Innerlijke materiaal | PCM |
| kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Grootte | 43.7*24.7*3.1cm |
|---|---|
| Gewicht | 2600g |
| Buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | Blauw; kan zijn customizd |
| Grootte | 27 * 2,5 cm |
|---|---|
| gewicht | 860g |
| Buitenmateriaal | HDPE Plastiek |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Grootte | 26*26*2.5 cm |
|---|---|
| Gewicht | 1300g |
| buitenste materiaal | HDPE-kunststof |
| Binnenmateriaal | verkoelende gel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan worden aangepast |
| Grootte | 20.3*20.3*2.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 760g |
| Buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Grootte | 33.5*15.5*2.7cm |
|---|---|
| Gewicht | 1000g |
| Buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | Blauw; kan zijn customizd |
| Specificatie | 13.5*13,5*2cm, 200g |
|---|---|
| Buitenmateriaal | HDPE-plastic |
| Inwendige materialen | koelgel |
| Kleur | doorzichtig wit met blauwe vloeistof; kan worden aangepast |
| Verpakkingstype | kan worden aangepast |
| Grootte | 52,5 x 32,8 x 3,5 cm |
|---|---|
| Gewicht | 3500g |
| Buitenmateriaal | HDPE Plastiek |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | Blauw; kan worden aangepast |
| Grootte | 51.5*20.5*3cm |
|---|---|
| Gewicht | 2600g |
| Buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | Blauw; kan zijn customizd |