| Grootte | 18*18*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 450 g |
| Buitenmateriaal | HDPE hard plastic van voedingskwaliteit |
| Binnenliquild | Koelkoelmiddel |
| Kleuren | blauw, kan worden aangepast |
| Grootte | 22*14*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 500g |
| Buitenmateriaal | HDPE hard plastic van voedingskwaliteit |
| Binnenliquild | Koelkoelmiddel |
| Kleuren | blauw, kan worden aangepast |
| Grootte | 10,8 x 5,8 x 2 cm |
|---|---|
| Gewicht | 100 g |
| Buitenmateriaal | milieu HDPE-materialen |
| Binnenliquild | SAP CMC |
| Kleuren | Rood |
| Grootte | 20.3*20.3*2.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 750G |
| Buitenmateriaal | HDPE hard plastic van voedingskwaliteit |
| Binnenliquild | Koelkoelmiddel |
| Kleuren | blauw, kan worden aangepast |
| Grootte | 34,8 x 22,4 x 3 cm |
|---|---|
| Gewicht | 1800 g - 2000 g |
| Buitenmateriaal | FDA-goedgekeurd HDPE |
| Binnenliquild | Superabsorberend polymeer |
| Kleuren | Blauw |
| grootte | 38.5x20x2cm |
|---|---|
| Gewicht | 1200g |
| buitenmateriaal | milieuhdpe materialen |
| Binnenliquild | SAP CMC |
| Kleuren | Douane |
| Grootte | 40*20*4.1cm |
|---|---|
| Gewicht | 3000 g |
| Buitenmateriaal | Plastic HDPE |
| Binnenliquild | Koelvloeistof |
| Kleuren | wit, blauw, kan worden aangepast |
| Grootte | 40*20*4.1cm |
|---|---|
| Gewicht | 3000 g |
| Buitenmateriaal | Plastic HDPE |
| Binnenliquild | Koelvloeistof |
| Kleuren | wit, blauw, kan worden aangepast |
| Grootte | 64.8*20*4.2cm |
|---|---|
| Gewicht | 4200g |
| Buitenmateriaal | milieuhdpe materialen |
| Binnenliquild | SAP CMC |
| Kleuren | Het blauw, kan worden aangepast |
| Grootte | 35 x 22 x 3 cm |
|---|---|
| Buitenmateriaal | HDPE hard plastic van voedingskwaliteit |
| Binnenliquild | afhankelijk van je temperatuur |
| Kleuren | Blauw, kan worden aangepast, de MOQ is 3000pcs |
| Certificaten | FDA SGS MSDS CPSIA EU |