| Grootte | 15*10*1cm |
|---|---|
| Gewicht | 100g |
| buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | het blauw, kan zijn customizd |
| grootte | 32*32*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 1400g |
| buitenmateriaal | HDPE |
| Binnenliquild | Super Absorberend Polymeer, CMC, PCM |
| Kleuren | Blauw |
| Grootte | 18x18 |
|---|---|
| Gewicht | 350g |
| buitenmateriaal | Nylon PE van de voedselrang |
| binnenmateriaal | PCM |
| Kleur | Lichtblauw, blauw, donkerblauw; kan worden aangepast |
| Grootte | 19.5*12*3cm |
|---|---|
| Gewicht | 450g |
| buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Grootte | 17.5*9*3.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 500g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan worden aangepast |
| Grootte | diameter: 21.5cm, dikte: 2.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 730g |
| buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnen vloeistof | verwarmend gel |
| Kleuren | Het blauw, kan worden aangepast, is MOQ 3000pcs |
| Grootte | 19.5*12*3cm |
|---|---|
| Gewicht | 450g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Grootte | 19.5*12*3cm |
|---|---|
| Gewicht | 450g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Grootte | 17.5*9*3.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 500g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan worden aangepast |
| Grootte | 17.5*9*3.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 500g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan worden aangepast |