| Grootte | 19*12.5*1cm |
|---|---|
| Capaciteit | 210ml |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Binnen vloeibaar | SAP + gezuiverd water |
| Type | Thermische |
| Grootte | 21 x 11,6 x 3,8 cm |
|---|---|
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Binnen vloeibaar | koelgel |
| Type | Thermische |
| Verpakkingstype | Karton, kan aangepast worden. |
| Grootte | 30*20*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 1000 g |
| Buitenmateriaal | Food grade HDPE harde schaal plastic, BPA vrij |
| Binnenliquild | Verkoelende gel, niet giftig |
| Kleuren | wit |
| Naam van het product | IJssubstitutie Koelkoelers Slim Lunch IJspakketten Afweermiddel Set Voor Voedselcontainer |
|---|---|
| Grootte | 20 x 13 x 1,5 cm |
| Capaciteit | 300 ml |
| Buitenmateriaal | BPA-vrij herbruikbaar hdpe-plastic |
| Inwendige materialen | SAP of CMC |
| Grootte | 35*22*3cm |
|---|---|
| Gewicht | 1100g |
| buitenmateriaal | hard shell HDPE materieel plastiek |
| Binnenliquild | Super Absorberend Polymeer |
| Kleuren | blauw |
| Naam van het product | Transport 100 ml ronde plastic ijskast bier koeler houder gelpakket voor verschillende soorten zak |
|---|---|
| Grootte | 8.8*2cm, 100ml |
| Type | Thermische |
| Gebruik | voedsel |
| Buitenmateriaal | HDPE |
| Naam van het product | Hoogwaardige HDPE-plastic 600 g gel ijsblokken koeling voor voedsel en drank |
|---|---|
| Grootte | 21.8*15*3cm |
| Gewicht | 600 g |
| Materiaal | HDPE plastiek met gel koelvloeistof |
| Kleur | Accepteer de gewoonte |
| Grootte | 14,5 x 11,5 x 4,8 cm |
|---|---|
| Gewicht | 480 g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Inwendige materiaal | gel koelvloeistof |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; douane |
| Grootte | 19*7*1cm |
|---|---|
| Gewicht | 100 g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Inwendige materialen | koelgel |
| Kleur | Kan aangepast worden |
| Grootte | 23*19*4cm |
|---|---|
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Binnen vloeibaar | SAP CMC PCM |
| Type | Thermische |
| Verpakkingstype | Verpakking |