| Grootte | 34,8 x 22,4 x 3 cm |
|---|---|
| Gewicht | 1800 g - 2000 g |
| Buitenmateriaal | FDA-goedgekeurd HDPE |
| Binnenliquild | Superabsorberend polymeer |
| Kleuren | blauw |
| Grootte | 52,5 x 32,8 x 3,5 cm |
|---|---|
| Gewicht | 3500g |
| Buitenmateriaal | HDPE-plastic |
| Inwendige materialen | koelgel |
| Kleur | Blauw; kan worden aangepast |
| Grootte | 31*28.5*3 cm |
|---|---|
| Gewicht | 2000g |
| Buitenmateriaal | HDPE Plastiek |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Grootte | 30*20*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 1000 g |
| Buitenmateriaal | HDPE-plastic |
| Inwendige materialen | koelgel |
| Kleur | doorzichtig wit met blauwe vloeistof; kan worden aangepast |
| Grootte | 12*7.8*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 150g |
| Buitenmateriaal | milieuhdpe materialen |
| Binnen vloeistof | SAP CMC |
| Kleuren | Rood |
| Grootte | 31*28.5*3 cm |
|---|---|
| Gewicht | 2000g |
| Buitenmateriaal | HDPE-plastic |
| Inwendige materialen | koelgel |
| Kleur | doorzichtig wit met blauwe vloeistof; kan worden aangepast |
| Grootte | 16.5*10*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 200 g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Inwendige materiaal | gel koelvloeistof |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; douane |
| Grootte | 16.5*10*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 200 g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Inwendige materiaal | gel koelvloeistof |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; douane |
| Grootte | 36x21x1.8cm |
|---|---|
| Gewicht | 1100g |
| Buitenmateriaal | milieu HDPE-materialen |
| Binnenliquild | SAP CMC |
| Kleuren | Douane |
| Grootte | 34,8 x 22,4 x 3 cm |
|---|---|
| Gewicht | 1800 g - 2000 g |
| Buitenmateriaal | FDA-goedgekeurd HDPE |
| Binnenliquild | Superabsorberend polymeer |
| Kleuren | blauw |