| Naam van het product | Plastic eutectic koelplaten ijssteen voor voedsel langdurig vervoer |
|---|---|
| Grootte | 16.3*9,5*3,8 cm |
| Capaciteit | 400ml |
| Buitenmateriaal | BPA-vrij hdpe-plastic |
| Inwendige materialen | Superabsorberend polymeer |
| Productnaam | OEM/ODM Dunne het Ijspakken van Bento Ice Lunch Chillers Ultra van de Voedselrang voor Jonge geitjes |
|---|---|
| Grootte | 17.2*10.5*1cm |
| Capaciteit | 150ml |
| Buitenmateriaal | opnieuw te gebruiken HDPE plastiek |
| Binnenmateriaal | SAP of CMC of PCM |
| Grootte | 17.5*14.5*2.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 450 g |
| Buitenmateriaal | veilig HDPE-vast plastic |
| Binnenliquild | koelgel |
| Kleuren | kan worden aangepast |
| Grootte | 23*19*4cm |
|---|---|
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Binnen vloeibaar | SAP CMC PCM |
| Type | Thermische |
| Verpakkingstype | Verpakking |
| Productnaam | Shell van de voedselrang 350g harde plastic koele koelere slanke het ijspakken van de ijsdoos voor p |
|---|---|
| Grootte | 16*16*1.4cm |
| Capaciteit | 350ml |
| buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang plastiek |
| Binnenmateriaal | SAP of CMC |
| Grootte | 23*19*4cm |
|---|---|
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Binnen vloeibaar | SAP CMC PCM |
| Type | Thermisch |
| verpakkingsvorm | Verpakking |
| formaat | 17.5*9*3.5 |
|---|---|
| Gewicht | 500 ml |
| Buitenmateriaal | Hdpe van de voedselrang hard plastiek |
| Binnenliquild | Koelsap-gel |
| Kleuren | Het blauw, kan worden aangepast |
| formaat | 35.5*15.5*2.7cm |
|---|---|
| Gewicht | 1000g |
| Buitenmateriaal | Hdpe van de voedselrang hard plastiek |
| Binnenliquild | Koelkoelmiddel |
| Kleuren | Het blauw, kan worden aangepast |
| Grootte | 31*28.5*3 cm |
|---|---|
| Gewicht | 2000g |
| Buitenmateriaal | HDPE-plastic |
| Inwendige materialen | koelgel |
| Kleur | doorzichtig wit met blauwe vloeistof; kan worden aangepast |
| Maat | 52.5*32.8*3.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 3500g |
| Buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| Binnenmateriaal | verkoelende gel |
| Kleur | Blauw; kan zijn customizd |