| Grootte | 15.8*9.8*3.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 400g |
| buitenste materiaal | HDPE van voedingskwaliteit |
| Binnenmateriaal | verkoelende gel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; op maat |
| Grootte | 19*8*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 350g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan worden aangepast |
| formaat | 11.57*11.57*4.46cm |
|---|---|
| Gewicht | 360g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Innerlijke materiaal | PCM |
| kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Grootte | 16*9.4*3.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 400G |
| buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| binnenmateriaal | PCM |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; douane |
| Type | De rugzak van de moedermelkverzekering |
|---|---|
| Materiaal | Warmte- |
| Ijspak | HDPE het plastiek van de voedselrang |
| Functie | Eco-Friendly |
| Brand name | JS |
| formaat | 10.2*3.3cm |
|---|---|
| Gewicht | 200g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenliquild | verwarmend gel |
| Kleuren | Het blauw, kan worden aangepast, is MOQ 3000pcs |
| Grootte | 28,6 x 11,2 x 9 cm |
|---|---|
| Buitenmateriaal | HDPE van voedingskwaliteit - hard plastic |
| Binnen vloeibaar | SAP - MSDS goedgekeurd |
| Type | Thermische |
| Verpakkingstype | Verpakking |
| Grootte | 28,6 x 11,2 x 9 cm |
|---|---|
| Buitenmateriaal | HDPE van voedingskwaliteit - hard plastic |
| Binnen vloeibaar | SAP - MSDS goedgekeurd |
| Type | Thermisch |
| verpakkingsvorm | Verpakking |
| Grootte | 21 x 12 x 4,5 cm |
|---|---|
| Gewicht | 505 ml |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Binnen vloeibaar | koelgel |
| Type | Thermische |
| Productnaam | Mini van de de diepvriezer leuke voet van de ijs koelere doos van de het stootkussenvorm het ijspakk |
|---|---|
| Grootte | 14*7.5*1cm |
| Capaciteit | 90ml |
| HS Code | 3824999999 |
| Materiaal | HDPE+SAP |