| Productnaam | Niet-toxisch voedselveilig PCM koelgelpakket - Aanvaard custom |
|---|---|
| Grootte | 16.5*8.8*3.5cm |
| Gewicht | 400 g |
| Kleur | Kan aangepast worden |
| Buitenmateriaal | HDPE-plastic |
| Naam van het product | In het groot draagbare duurzame opnieuw te gebruiken de hittepakken van de voedselrang voor geïsolee |
|---|---|
| formaat | 21*10*5.2cm of aangepast |
| OEM | Ja |
| GS-code | 3824999990 |
| Buitenmateriaal | HDPE |
| Productnaam | Pas de veilige en niet-toxische opnieuw te gebruiken pakken van het hitteijs met pcm het materiaal v |
|---|---|
| Grootte | 17.8*12.2*1.2cm of aangepast |
| OEM | Ja |
| buitenmateriaal | HDPE |
| Binnenmateriaal | PCM |
| Productnaam | Eco-vriendelijke geïsoleerde herbruikbare warmtepakketten Engery-opbergdoos met pcm |
|---|---|
| Maat | 21*10*5.2 cm, 600 ml |
| OEM | Ja |
| HS-code | 3824999999 |
| Buitenmateriaal | HDPE |
| Productnaam | 600 ml herbruikbare eutectische warmteplaat Hdpe Heat Pack verwarmingsgel aan de binnenkant |
|---|---|
| Maat | 21*10*5.2 cm, 600 ml |
| OEM | JA |
| HS-code | 3824999999 |
| Buitenmateriaal | HDPE |
| Productnaam | 200ml niet-toxische Duurzame Plastic Opnieuw te gebruiken Hittepakken voor Thermische Lunchdoos |
|---|---|
| Grootte | 17.8*12.2*1.2cm of aangepast |
| OEM | Ja |
| Milieuvriendelijk | Ja |
| Materiaal | HDPE+heating gel |
| Naam van het product | 20*20*1.5cm vierkante opnieuw te gebruiken harde hdpe het ijspakken van de hitte plastic opslag voor |
|---|---|
| formaat | 20*20*1.5cm of aangepast |
| ODM | welkom |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Innerlijke materiaal | het materiaal van de faseverandering |
| Productnaam | Opnieuw te gebruiken het Verwarmen 55C Materieel de Hittepak van de Faseverandering voor Lunch met T |
|---|---|
| Maat | 13*2.8cm |
| OEM | JA |
| Milieuvriendelijk | JA |
| Materiaal | HDPE+heating gel |
| Productnaam | FDA-goedgekeurde herbruikbare, stijve, slanke gel-koeler-ijspakketten van voedingskwaliteit voor lun |
|---|---|
| Maat | 14.5*9.8*2cm of aangepast |
| capaciteit | 230ml |
| Buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| Binnenmateriaal | SAP/CMC/PCM |
| Grootte | 26*26*2.5 cm |
|---|---|
| Gewicht | 1300g |
| Buitenmateriaal | HDPE hard plastic van voedingskwaliteit |
| Binnenliquild | Koelkoelmiddel |
| Kleuren | blauw, kan worden aangepast |