| Naam van het product | PCM-faseveranderingsmateriaal herbruikbare eutectische koude plaat met verschillende toepassingen |
|---|---|
| Grootte | 24.5*24,5*2,5 cm of op maat |
| Capaciteit | 1200Ml |
| Buitenmateriaal | hard HDPE plastiek |
| Inwendige materialen | SAP/CMC/PCM |
| Productnaam | Ingespoten HDPE van de WaterMoedermelk Verwijderbaar Hard Plastic Ijs Koeler Pak |
|---|---|
| Grootte | 20.5*10*5.5cm |
| Capaciteit | 600ML |
| buitenmateriaal | HDPE |
| Binnenmateriaal | koelpoeder |
| Productnaam | Vervoer 100ml om plastic van de het bier koeler houder van de ijsdoos het gelpak voor soorten zak |
|---|---|
| Grootte | 8.8*2cm, 100ml |
| Type | Thermisch |
| Gebruik | Voedsel |
| buitenmateriaal | HDPE |
| Naam van het product | Koelzak Lunch IJspakketten, vriezer gelpakket voor koelzakken, lunchdoos |
|---|---|
| Grootte | 125x125x12mm of op maat |
| Capaciteit | 160ml |
| Buitenmateriaal | hard HDPE plastiek |
| Binnenmateriaal | SAP/CMC/PCM |
| Productnaam | Van het de cilinderijs van de voedselrang opnieuw te gebruiken van het de stokbier de houderskoeler |
|---|---|
| Grootte | 20*2.5cm of aangepast |
| Milieuvriendelijk | Ja |
| HS code | 3824999999 |
| buitenmateriaal | HDPE |
| Productnaam | Aanpassen Vriesblokken Koelzak IJspakketten Voor Lunch Thermische zak |
|---|---|
| Grootte | 16.5*8,8*1,5 cm of op maat |
| Capaciteit | 200 g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Inwendige materialen | SAP |
| Productnaam | Ijs van het de zakgel van BPA het vrije koele pakt koelere baksteen met sap koelgel voor in thermisc |
|---|---|
| grootte | 16.5*8.8*1.5cm |
| Capaciteit | 200ML |
| Buitenmateriaal | Vrij opnieuw te gebruiken hdpe van BPA plastiek |
| Binnenmateriaal | SAP die gel koelen |
| Naam van het product | BPA-vrije voedselopslag Langdurige ijspakken Koeltas IJsstenen SAP-binnenmateriaal |
|---|---|
| Grootte | 16*16*1.4cm |
| Capaciteit | 350ml |
| Buitenmateriaal | HDPE hard plastic van voedingskwaliteit |
| Binnenmateriaal | SAP of CMC |
| Productnaam | Niet Giftige Plastic het Bierhouder Koeler SAP van de Voedselrang/CMC Binnenmateriaal |
|---|---|
| Grootte | 7.5*2.5cm of aangepast |
| Milieuvriendelijk | Ja |
| OEM | Ja |
| buitenste materiaal | HDPE |
| Productnaam | Het draagbare van de de Wijnfles van de Voedselopslag van de het Bierhouder Koelere Ijsblokje Vriend |
|---|---|
| Grootte | 7.5*2.5cm, 80ml |
| Milieuvriendelijk | JA |
| OEM | JA |
| Buitenmateriaal | HDPE |