| Productnaam | Pas Voedsel aan goedkeuren HDPE plastic waterkoeler voor drank het koelen |
|---|---|
| Grootte | 18.5*11.7*3.3cm |
| Capaciteit | 600ml |
| Kleur | Kan worden aangepast |
| Buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| Productnaam | Plastic Uiterst dun Ijspak, Grote Opnieuw te gebruiken Ijspakken voor Lunchdoos |
|---|---|
| Grootte | 15*10*1cm of aangepast |
| OEM | JA |
| HS Code | 3824999999 |
| Buitenmateriaal | HDPE |
| Naam van het product | Van het het Gelijs van de voedselrang het Stijve Plastic Opnieuw te gebruiken Uiterst dunne van de d |
|---|---|
| Grootte | 19*12.5*1cm of aangepast |
| OEM-producten | - Ja, dat klopt. |
| Capaciteit | 200 ml |
| Buitenmateriaal | HDPE-plastic |
| Productnaam | Professioneel Gezond Uiterst dun HDPE van het Ijspak Buitenmateriaal voor Voedselopslag |
|---|---|
| Grootte | 15*10*1cm of aangepast |
| OEM | JA |
| HS Code | 3824999999 |
| Buitenmateriaal | HDPE |
| Productnaam | FDA keurt HDPE de Plastic koeler van het ijspak voor het openluchtdrank koelen goed |
|---|---|
| Grootte | 19*15*2.5cm |
| Capaciteit | 600ml |
| Kleur | Kan worden aangepast |
| Buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| Productnaam | Niet Giftige Vriendschappelijke Geïsoleerde Uiterst dunne het Ijspakken van Eco met het Koelen van G |
|---|---|
| Grootte | 19*12.5*1cm |
| Capaciteit | 200ml |
| Materiaal | PE+SAP/CMC |
| Type | Geïsoleerd |
| Grootte | 34,8 x 22,4 x 3 cm |
|---|---|
| Gewicht | 1800 g - 2000 g |
| Buitenmateriaal | FDA-goedgekeurd HDPE |
| Binnenliquild | Superabsorberend polymeer |
| Kleuren | blauw |
| Grootte | 64.8*20*4.2cm |
|---|---|
| Gewicht | 4200g |
| Buitenmateriaal | milieu HDPE-materialen |
| Binnenliquild | SAP CMC |
| Kleuren | Blauw, kan aangepast worden. |
| Grootte | 35x22x3cm |
|---|---|
| Gewicht | 1800g |
| Buitenmateriaal | milieuhdpe materialen |
| Binnen vloeistof | SAP CMC |
| kleuren | Douane |
| Grootte | 33*11*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 580g |
| Buitenmateriaal | HDPE-plastic |
| Inwendige materialen | koelgel |
| Kleur | doorzichtig wit met blauwe vloeistof; kan worden aangepast |