| Grootte | 40*26*4 cm |
|---|---|
| Gewicht | 3500g |
| Buitenmateriaal | Plastic HDPE |
| Binnenliquild | Koelmiddel |
| Kleuren | blauw, kan worden aangepast |
| Grootte | 25*20*3cm |
|---|---|
| Gewicht | 1000 g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Binnenliquild | koelgel |
| Kleuren | blauw |
| Maat | 52.5*32.8*3.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 3500g |
| Buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| Binnenmateriaal | verkoelende gel |
| Kleur | Blauw; kan zijn customizd |
| Grootte | Kan worden aangepast |
|---|---|
| Gewicht | Douane |
| Buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Grootte | 34,8 x 22,4 x 3 cm |
|---|---|
| Gewicht | 1800g |
| buitenste materiaal | HDPE-kunststof |
| Binnenmateriaal | verkoelende gel |
| kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan worden aangepast |
| Grootte | 25x20x3cm |
|---|---|
| Gewicht | 1000g |
| Buitenmateriaal | milieuhdpe materialen |
| Binnen vloeistof | SAP CMC |
| Kleuren | douane |
| Grootte | 32.5x22.5x2cm |
|---|---|
| Gewicht | 1000 g |
| Buitenmateriaal | milieu HDPE-materialen |
| Binnenliquild | SAP CMC |
| Kleuren | Gewoon |
| Grootte | 28*12*3cm |
|---|---|
| Gewicht | 800g |
| buitenste materiaal | HDPE-kunststof |
| Binnenmateriaal | verkoelende gel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan worden aangepast |
| Grootte | 28*12*3cm |
|---|---|
| Gewicht | 800g |
| Buitenmateriaal | HDPE Plastiek |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Size | 64.8*20*4.2cm |
|---|---|
| Gewicht | 4200g |
| Outer material | Food grade HDPE |
| Inside liquild | Cooling gel |
| Kleuren | Wit, Blauw. |