| Grootte | 17.8*12.2*1.2cm |
|---|---|
| Gewicht | 260g |
| Buitenmateriaal | voedselrang pp |
| Kleur | Kan zijn customizd |
| Verpakkingstype | kan worden aangepast |
| formaat | 35.5*15.5*2.7cm |
|---|---|
| Gewicht | 1000g |
| Buitenmateriaal | Hdpe van de voedselrang hard plastiek |
| Binnenliquild | Koelkoelmiddel |
| Kleuren | Het blauw, kan worden aangepast |
| Grootte | 34.5*15.5*2.8cm |
|---|---|
| gewicht | 1100g |
| Buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | Blauw; kan zijn customizd |
| Grootte | 17.8*12.2*1.2cm |
|---|---|
| Gewicht | 260 g |
| Buitenmateriaal | Voedingsmiddelen PP |
| Kleur | Kan aangepast worden |
| verpakkingsvorm | Kan aangepast worden |
| Type | Vacuüm koelbox |
|---|---|
| Buitenmaat voor EPP-doos | 58*38*54cm |
| Binnenmaat voor EPP-doos | 53*30*47cm |
| Capaciteit voor EPP-doos | 74.7L |
| buitenste materiaal | Oxford-stof |
| Productnaam | De opslagdoos van de hoge prestaties Materiële Isolatie voor Koude Kettingslogistiek |
|---|---|
| Externe dimensie | 46x46x46cm |
| Interne dimensie | 35x35x35cm |
| Capaciteit | 42L |
| Gewicht | 3kg |
| Productnaam | De geschikte & Verse Koele Koelere Slanke de Dooskoeler van de Gellunch pakken/OEM van het Ijsblok i |
|---|---|
| Grootte | 25*20*1cm of aangepast |
| OEM | JA |
| HS Code | 3824999999 |
| Buitenmateriaal | HDPE |
| Productnaam | Uiterst dunne het Ijspakken van Eco Vriendschappelijke Koele Koelers voor Voedsel/Bier 15cm X 10cm X |
|---|---|
| Grootte | 15*10*1cm of aangepast |
| OEM | JA |
| HS Code | 3824999999 |
| Buitenmateriaal | HDPE |
| Productnaam | Het FDA Goedgekeurde Pak van het het Blok Uiterst dunne Ijs van 260Ml Thermische Harde voor Koelere |
|---|---|
| Grootte | 18.5*17.5*1.2cm, 260ml |
| HS Code | 38249999990 |
| buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| binnenmateriaal | SAP of CMC |
| Productnaam | SGS keurde pak van het het gel koelere ijs van de voedselrang het uiterst dunne met het koelen gel b |
|---|---|
| Grootte | 19*15*1.2cm |
| Capaciteit | 260ml |
| buitenmateriaal | opnieuw te gebruiken HDPE plastiek |
| binnenmateriaal | SAP of CMC of PCM |