| Maat | 18,5 x 17,5 x 1,2 cm |
|---|---|
| Gewicht | 260g |
| Buitenmateriaal | HDPE van voedingskwaliteit |
| Binnenmateriaal | verkoelende gel |
| Kleur | blauw, kan worden aangepast |
| Productnaam | Draagbare Drank die de Geïsoleerde Koelere Opslag van de ZakMoedermelk 6 koelen Flessen |
|---|---|
| Externe dimensie | 22*15*15cmcm |
| Interne Afmeting | 14*14*12cm |
| Gewicht | 100G |
| Binnen | 600ml ijsbaksteen |
| Grootte | 31*28.5*3 cm |
|---|---|
| Gewicht | 2000g |
| Buitenmateriaal | HDPE |
| Binnenliquild | Gel |
| Kleuren | Blauw |
| Productnaam | Draagbare Drank die de Geïsoleerde Koelere Opslag van de ZakMoedermelk 6 koelen Flessen |
|---|---|
| Externe dimensie | 15*15*14CM |
| Interne Afmeting | 14*14*12cm |
| Gewicht | 400G |
| Binnen | 380ml ijsbaksteen |
| Productnaam | het harde plastic shell pak van het gelijs voor ventilators |
|---|---|
| Grootte | 16.5*8.8*3.5cm |
| Gewicht | 400G |
| Kleur | Kan worden aangepast |
| Buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| Naam van het product | OEM het Opnieuw te gebruiken Pak van het de Baksteen Uiterst dunne Ijs van het Lunch Koelere Ijs met |
|---|---|
| Grootte | 19*12.5*1cm of aangepast |
| OEM-producten | - Ja, dat klopt. |
| HS-code | 3824999999 |
| Buitenmateriaal | HDPE-plastic |
| Productnaam | het harde plastic shell pak van het gelijs voor ventilators |
|---|---|
| Grootte | 16.5*8.8*3.5cm |
| Gewicht | 400G |
| Kleur | Kan worden aangepast |
| Buitenmateriaal | HDPE Plastiek |
| Productnaam | De niet-toxische HDPE plastic 600ml fles van het ijspak voor drank het koelen |
|---|---|
| Grootte | 18.5*11.7*3.3cm |
| Capaciteit | 600ml |
| Kleur | Kan worden aangepast |
| Buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| Productnaam | OEM/ODM Dunne het Ijspakken van Bento Ice Lunch Chillers Ultra van de Voedselrang voor Jonge geitjes |
|---|---|
| Grootte | 17.2*10.5*1cm |
| Capaciteit | 150ml |
| Buitenmateriaal | opnieuw te gebruiken HDPE plastiek |
| Binnenmateriaal | SAP of CMC of PCM |
| formaat | 17.8*12.2*1.2cm |
|---|---|
| Capaciteit | 200ML |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang harde shell |
| Binnenliqulid | Koelgel (SAP) |
| Type | Warmte- |