| Productnaam | 210G het Ijspak van draagbare Leuke Kleine Opnieuw te gebruiken de Pakkenhdpe van het Gelijs Kindere |
|---|---|
| Grootte | 18*2.5cm |
| Milieuvriendelijk | JA |
| HS Code | 3824999999 |
| Buitenmateriaal | Vrij hdpe van BPA plastiek |
| Grootte | 31*28.5*3 cm |
|---|---|
| Gewicht | 2000g |
| Buitenmateriaal | HDPE Plastiek |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Productnaam | De draagbare HDPE Plastic Opnieuw te gebruiken Uiterst dunne Koelere Koude compressen van het Ijspak |
|---|---|
| Grootte | 18.5*17.5*1.2cm, 260ml |
| HS Code | 3824999999 |
| Buitenmateriaal | HDPE Plastiek |
| Binnenmateriaal | SAP of CMC |
| Grootte | 19*7*1cm of douane |
|---|---|
| Gewicht | 100g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | Kan zijn customizd |
| Grootte | 14,5 x 11,5 x 4,8 cm |
|---|---|
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Verpakkingstype | Kan worden aangepast |
| Grootte | 21*10*5.2cm |
|---|---|
| buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Verpakkingstype | Kan worden aangepast |
| Grootte | 14.5*11.5*4.8cm |
|---|---|
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Verpakkingstype | kan worden aangepast |
| Grootte | 17.8*12.2*1.2cm |
|---|---|
| Capaciteit | 200 ml |
| Buitenmateriaal | HDPE harde schaal van voedingskwaliteit |
| Binnen vloeibaar | Verkoelende gel (SAP) |
| Type | Thermische |
| Specificatie | 13.5*13,5*2cm, 200g |
|---|---|
| Buitenmateriaal | HDPE-plastic |
| Inwendige materialen | koelgel |
| Kleur | doorzichtig wit met blauwe vloeistof; kan worden aangepast |
| Verpakkingstype | kan worden aangepast |
| Grootte | 17.8*12.2*1.2cm |
|---|---|
| Capaciteit | 200 ml |
| Buitenmateriaal | HDPE harde schaal van voedingskwaliteit |
| Binnen vloeibaar | Verkoelende gel (SAP) |
| Type | Thermische |