| Grootte | 17.8*12.2*1.2cm |
|---|---|
| Capaciteit | 200 ml |
| Buitenmateriaal | HDPE harde schaal van voedingskwaliteit |
| Binnen vloeibaar | Verkoelende gel (SAP) |
| Type | Thermische |
| Productnaam | Ingespoten HDPE van de WaterMoedermelk Verwijderbaar Hard Plastic Ijs Koeler Pak |
|---|---|
| Grootte | 20.5*10*5.5 cm |
| Capaciteit | 600ML |
| Buitenmateriaal | HDPE |
| binnenmateriaal | koelpoeder |
| Productnaam | Koelt de Beschermer Compact Geval 2 van de Medicoolinsuline Diepvriezer Koelpak 10 Uren voor Diabeti |
|---|---|
| Grootte | 17.5*7*4cm, 19*8*4.5cm, 20*9*5cm |
| Volume | 300g, 320g, 350g |
| Gebruik | insuline, vaccin, geneeskundekoeler |
| Materiaal | HDPE+SAP/CMC/PCM |
| Grootte | 22,5 x 18,5 x 3,5 cm |
|---|---|
| Gewicht | 1000 g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Binnenliquild | Koelgel / SAP / CMC / PCM |
| Kleuren | blauw, kan worden aangepast |
| Naam van het product | Ik heb ook geprobeerd twee lege flessen aan te sluiten. |
|---|---|
| Grootte | 23.5*6*3cm of aangepast |
| Capaciteit | 330ml |
| Buitenmateriaal | hard HDPE plastiek |
| Binnenmateriaal | SAP/CMC/PCM |
| Naam van het product | Plastic Ice Pack, Freezer Gel Pack voor drankkoeling op de wijnrek |
|---|---|
| Grootte | 21*13,5*1,5 of op maat |
| Capaciteit | 560ml |
| Buitenmateriaal | hard HDPE plastiek |
| Binnenmateriaal | SAP/CMC/PCM |
| Productnaam | het harde plastic shell pak van het gelijs voor ventilators |
|---|---|
| Grootte | 16.5*8.8*3.5cm |
| Gewicht | 400g |
| Kleur | Kan worden aangepast |
| buitenste materiaal | HDPE-kunststof |
| Grootte | 12.2*12.2*1.2cm 17.8*12.2*1.2cm 13.3*12.7*1.3cm |
|---|---|
| Capaciteit | 130 ml 200 ml 160 ml |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Binnen vloeibaar | koelgel |
| Type | Thermische |
| Naam van het product | Geschikte & verse koele het ijspakken van de koelers slanke lunch |
|---|---|
| Materiaal | HDPE plastiek met gel koelvloeistof |
| formaat | 12.2*12.2*1.2cm; 12.2*12.2*1.4cm; 13.3*12.7*1.3cm |
| Gewicht | 130g; 180g; 160g |
| kleur | Kan worden aangepast |
| formaat | 14.5*11.5*4.8cm |
|---|---|
| Gewicht | 480 g |
| Buiten Materiaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnen Materiaal | gel koelvloeistof |
| kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; douane |