| Naam van het product | Koelzak Lunch IJspakketten, vriezer gelpakket voor koelzakken, lunchdoos |
|---|---|
| Grootte | 125x125x12mm of op maat |
| Capaciteit | 160ml |
| Buitenmateriaal | hard HDPE plastiek |
| Binnenmateriaal | SAP/CMC/PCM |
| Grootte | 22,5 x 18,5 x 3,5 cm |
|---|---|
| Gewicht | 1000 g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Binnenliquild | Koelgel / SAP / CMC / PCM |
| Kleuren | blauw, kan worden aangepast |
| Grootte | 20 x 12 x 2 cm |
|---|---|
| Gewicht | 350g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Productnaam | Geschikte & verse koele het ijspakken van de koelers slanke lunch |
|---|---|
| Materiaal | HDPE plastiek met gel koelvloeistof |
| Grootte | 12.2*12.2*1.2cm |
| Gewicht | 130g |
| Kleur | Kan worden aangepast |
| Maat | 15*10*2 cm |
|---|---|
| Gewicht | 2,4 Ons |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Inwendige materiaal | gel koelvloeistof |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; douane |
| formaat | 21*12*4.5cm |
|---|---|
| Capaciteit | 550ML |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang - hard shell plastiek |
| Binnenliqulid | Koelpoeder - Super Absorberend Polymeer |
| Type | Houd de blikkenkoude van de melkfles |
| Maat | 3,5 x 3,5 inch |
|---|---|
| Gewicht | 4 ons |
| Buitenmateriaal | milieu HDPE-materialen |
| Binnenliquild | SAP CMC |
| Kleuren | Blauw |
| Grootte | 16*16*1cm |
|---|---|
| Capaciteit | 350ml |
| buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang harde shell |
| Binnenliqulid | Koelgel (SAP) |
| Type | Thermisch |
| Grootte | 20*18*3cm |
|---|---|
| Gewicht | 800g |
| Buitenmateriaal | plastic HDPE |
| Binnenliquild | koelvloeistof |
| Kleuren | wit, blauw, kan worden aangepast |
| Maat | 17,8 x 12,2 x 1,2 cm |
|---|---|
| Gewicht | 200g |
| buiten materiaal | HDPE van voedingskwaliteit |
| binnenkant materiaal | gel koelvloeistof |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; op maat |