| Productnaam | Pas de Draagbare Doos van de het Vaccindrager van 4L Kleine voor 2-8 C Opslag aan |
|---|---|
| Externe dimensie | 23*17*17cm |
| Interne dimensie | 21*14*14cm |
| Capaciteit | 4L |
| Gewicht | 1kg |
| Grootte | diameter: 21.5cm, dikte: 2.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 730g |
| Buitenmateriaal | plastic HDPE |
| Binnenliquild | koelvloeistof |
| Kleuren | wit, blauw, kan worden aangepast |
| Grootte | 32*11*2cm |
|---|---|
| Capaciteit | 580ML |
| buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang harde shell |
| Binnenliqulid | +55 verwarmend materiaal |
| Type | Thermisch |
| Productnaam | FDA keurde de Harde Plastic Opnieuw te gebruiken Koude Plaat van het Ijspak met Logo Printed goed |
|---|---|
| grootte | 16.5*7.4*2cm of aangepast |
| Capaciteit | 200ML |
| Buitenmateriaal | PE Plastiek |
| Binnenmateriaal | SAP |
| Grootte | 16.5*10*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 200 g |
| buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Inwendige materialen | gel koelvloeistof |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; douane |
| formaat | 14.5*11.5*4.8cm |
|---|---|
| Gewicht | 380g |
| Buiten Materiaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnen Materiaal | gel koelvloeistof |
| kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; douane |
| formaat | 10*2CM |
|---|---|
| Gewicht | 100G |
| Buiten Materiaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnen Materiaal | gel koelvloeistof |
| kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; douane |
| Grootte | 34.8*22.5*3cm |
|---|---|
| Gewicht | 1800g |
| Buitenmateriaal | plastic HDPE |
| Binnenliquild | koelvloeistof |
| Kleuren | wit, blauw, kan worden aangepast |
| Grootte | 34.8*22.5*3cm |
|---|---|
| Gewicht | 2000g |
| Buitenmateriaal | plastic HDPE |
| Binnenliquild | koelvloeistof |
| Kleuren | wit, blauw, kan worden aangepast |
| Naam van het product | Voedselgoedgekeurde lege HDPE-extra grote ijskast koeler flessenmaker |
|---|---|
| Grootte | Op maat |
| Capaciteit | Op maat |
| Buitenmateriaal | HDPE-kunststof van voedingskwaliteit |
| Inwendige materialen | SAP/CMC/PCM |