| Grootte | 16.5*10*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 200g |
| buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| binnenmateriaal | gel koelvloeistof |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; douane |
| Grootte | 16.5*10*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 200g |
| buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| binnenmateriaal | gel koelvloeistof |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; douane |
| formaat | Diameter: 2.5cm Lengte: 20cm |
|---|---|
| Gewicht | 80g/PCs |
| Buitenmateriaal | milieuhdpe materialen |
| Binnenliquild | SAP CMC |
| Kleuren | BLAUWE ROOD EN ANDEREN |
| formaat | Kan worden aangepast |
|---|---|
| Buitenmateriaal | hdpe plastiek |
| Innerlijke materiaal | Koelgel |
| kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| verpakkingstype | Kan worden aangepast |
| Buitenmateriaal | HDPE |
|---|---|
| Binnenliquild | Gel |
| Kleuren | Geel |
| Certificaten | FDA-SGS MSDS CPSIA |
| verpakkingstype | karton |
| Grootte | 28*12*3cm |
|---|---|
| Gewicht | 800g |
| buitenste materiaal | HDPE-kunststof |
| Binnenmateriaal | verkoelende gel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan worden aangepast |
| Grootte | 17.8*12.2*1.2cm |
|---|---|
| Gewicht | 200g |
| buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenmateriaal | gel koelvloeistof |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; douane |
| Naam van het product | HDPE Plastic 1700ml PCM van de faseverandering Materiële Grote het Ijsdoos van het Ijspak voor Koele |
|---|---|
| Grootte | 39*23*2.5cm of aangepast |
| Capaciteit | 1700ml |
| Buitenmateriaal | HDPE-plastic |
| Inwendige materialen | Het Materiaal van de faseverandering |
| Productnaam | Ingespoten HDPE van de WaterMoedermelk Verwijderbaar Hard Plastic Ijs Koeler Pak |
|---|---|
| Grootte | 20.5*10*5.5cm |
| Capaciteit | 600ML |
| buitenmateriaal | HDPE |
| Binnenmateriaal | koelpoeder |
| Grootte | 62*42*3.4cm |
|---|---|
| Gewicht | 7500g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnen vloeistof | koelgel |
| kleuren | Blauw wit, |