| Productnaam | -22C grote ijsblokken faseveranderingsmateriaal plastic eutectische koude plaat om in te vriezen |
|---|---|
| Grootte | 30*20*2cm of aangepast |
| Capaciteit | 1000 ml |
| buitenste materiaal | HDPE-kunststof |
| Binnenmateriaal | PCM faseovergangsmateriaal |
| formaat | 11.57*11.57*4.46cm |
|---|---|
| Gewicht | 360g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Innerlijke materiaal | PCM |
| kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| formaat | 10.8*5.8*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 100G |
| Buiten Materiaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnen Materiaal | gel koelvloeistof |
| kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; douane |
| formaat | 12*5.8*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 100G |
| Buiten Materiaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnen Materiaal | gel koelvloeistof |
| kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; douane |
| Grootte | 17.8*12.2*1.2cm |
|---|---|
| Gewicht | 200g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenmateriaal | gel koelvloeistof |
| Kleur | kleurrijk; douane |
| Grootte | 17.8*12.2*1.2cm |
|---|---|
| Gewicht | 200 g |
| buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Inwendige materialen | gel koelvloeistof |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; douane |
| Grootte | 17.8*12.2*1.2cm |
|---|---|
| Gewicht | 200 g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Inwendige materiaal | gel koelvloeistof |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; douane |
| formaat | 21*10*3cm |
|---|---|
| Gewicht | 450ml |
| Buitenmateriaal | High-density van de voedselrang polyethyleen |
| Binnenliqulid | Superabsorberende polymeren |
| Type | Warmte- |
| Maat | 17.8*12.2*1.2cm |
|---|---|
| Gewicht | 200g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnen materiaal | gel koelvloeistof |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; douane |
| maat | 17.8*12.2*1.2cm |
|---|---|
| Gewicht | 200g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenmateriaal | gel koelvloeistof |
| Kleur | kleurrijk; douane |