| Grootte | 21*10*5.2cm |
|---|---|
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Verpakkingstype | Kan worden aangepast |
| Grootte | 33*11*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 580g |
| Buitenmateriaal | HDPE-plastic |
| Inwendige materialen | koelgel |
| Kleur | doorzichtig wit met blauwe vloeistof; kan worden aangepast |
| Grootte | 20.3*20.3*2.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 760g |
| Buitenmateriaal | HDPE-plastic |
| Inwendige materialen | koelgel |
| Kleur | doorzichtig wit met blauwe vloeistof; kan worden aangepast |
| Grootte | 14.5*11.5*4.8cm |
|---|---|
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Verpakkingstype | Kan worden aangepast |
| Grootte | 20*12*3.5cm |
|---|---|
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Verpakkingstype | Kan worden aangepast |
| Grootte | 21*10*5.2cm |
|---|---|
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenmateriaal | poeder |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Verpakkingstype | Kan worden aangepast |
| Grootte | 31*28.5*3 cm |
|---|---|
| Gewicht | 2000g |
| Buitenmateriaal | HDPE-plastic |
| Inwendige materialen | koelgel |
| Kleur | doorzichtig wit met blauwe vloeistof; kan worden aangepast |
| Grootte | 20.3*20.3*2.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 760g |
| Buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| formaat | 16.5*10.2*3cm; 19.5*12*3cm19.5*17.2*3cm; 23.5*19.5*3cm |
|---|---|
| Gewicht | 350g; 450g; 750g; 1000g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Innerlijke materiaal | Koelgel |
| kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Grootte | 17,8 x 12,2 x 1,2 cm |
|---|---|
| Gewicht | 200G |
| buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | Kan zijn customizd |