| Naam van het product | Ik heb ook geprobeerd twee lege flessen aan te sluiten. |
|---|---|
| Grootte | 23.5*6*3cm of aangepast |
| Capaciteit | 330ml |
| Buitenmateriaal | hard HDPE plastiek |
| Binnenmateriaal | SAP/CMC/PCM |
| Grootte | 10,8 x 5,8 x 2 cm |
|---|---|
| Gewicht | 100g |
| Buitenmateriaal | milieu HDPE-materialen |
| Binnenliquild | SAP CMC |
| Kleuren | Rood |
| Grootte | 52.5*32.8*3.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 3500g |
| buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | Blauw; kan zijn customizd |
| Productnaam | 400 ml herbruikbare blauwe koeltas ijsvriezer packs ijsgelstenen voor voedsel |
|---|---|
| Grootte | 16.3*9.5*3.8 cm of aangepast |
| Capaciteit | 400ml |
| Buitenmateriaal | HDPE Plastiek |
| Binnenmateriaal | SAP/CMC |
| Grootte | 20 x 12 x 3,5 cm |
|---|---|
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Verpakkingstype | Kan aangepast worden |
| Grootte | 10.8*5.8*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 100g |
| Buitenmateriaal | milieuhdpe materialen |
| Binnen vloeistof | SAP CMC |
| Kleuren | Rood |
| Grootte | 17.5*11.5*1cm |
|---|---|
| Gewicht | 180G |
| buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | het blauw, kan zijn customizd |
| Grootte | 16.5*10*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 200g |
| buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| binnenmateriaal | gel koelvloeistof |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; douane |
| Productnaam | HDPE de plastic 400ml van de voedselrang fles van het ijspak voor drank het koelen |
|---|---|
| Grootte | 16.5*8.8*3.5cm |
| Capaciteit | 400ml |
| Kleur | Kan worden aangepast |
| Buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| Productnaam | HDPE de plastic 400ml van de voedselrang fles van het ijspak voor drank het koelen |
|---|---|
| Grootte | 16.5*8.8*3.5cm |
| Capaciteit | 400ml |
| Kleur | kan worden aangepast |
| Buitenmateriaal | HDPE plastiek |