| Grootte | 19*15*1.8 cm |
|---|---|
| Gewicht | 400 g |
| Buitenmateriaal | HDPE van voedingskwaliteit - harde schaal, BPA-vrij |
| Binnenliquild | SAP-gel - 0 graden |
| Kleuren | blauw, kan worden aangepast |
| size&capacity | 26.5*9.7*4.2cm, 650ml |
|---|---|
| Type | Thermisch |
| Kleur | RODE BLAUWE GEEL |
| buitenmateriaal | HDPE |
| binnenvloeistof | SAP of CMC |