| productnaam | 200 ml capaciteit herbruikbare diepvriespakketten Bpa-vrij Food Grade SGS-certificaten |
|---|---|
| Maat | 17,8 x 12,2 x 1,4 cm |
| Capaciteit | 200ml |
| OEM | ja |
| buitenste materiaal | HDPE |
| Productnaam | OEM koeler het ijs koeler pak van de bpa vrij opnieuw te gebruiken lunch met eutectische plaat voor |
|---|---|
| Grootte | 14.5*9.8*2cm of aangepast |
| Capaciteit | 230ml |
| Buitenmateriaal | HDPE |
| binnenmateriaal | SAP |
| Grootte | 32*32*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 1400g |
| Buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Naam van het product | 200ML plastic herbruikbare koeltas Ice Packs vriezer Cold Packs met meerdere kleuren vloeistof |
|---|---|
| Grootte | 15*10*2cm of aangepast |
| Capaciteit | 200ml |
| Buitenmateriaal | HDPE |
| Binnenmateriaal | Superabsorberend polymeer |
| Grootte | 22*14*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 500g |
| Buitenmateriaal | HDPE hard plastic van voedingskwaliteit |
| Binnenliquild | Koelkoelmiddel |
| Kleuren | blauw, kan worden aangepast |
| Grootte | 16.5*9*1.8cm |
|---|---|
| Gewicht | 200 g / stuk |
| Buitenmateriaal | milieu HDPE-materialen |
| Binnenliquild | SAP CMC |
| Kleuren | BLAUW ROOD EN ANDEREN |
| Maat | 22,5 x 13,5 |
|---|---|
| Gewicht | 450g |
| Buitenmateriaal | nylon PE van voedingskwaliteit |
| Binnenmateriaal | PCM |
| Kleur | Lichtblauw, blauw, donkerblauw; kan worden aangepast |
| Grootte | 21.3*14.5*4.3cm |
|---|---|
| Gewicht | 500g |
| Buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | Blauw; kan zijn customizd |
| Grootte | 30*30*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 1300g |
| Buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Grootte | 40x26x4cm |
|---|---|
| Gewicht | 3500g |
| Buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | Blauw; kan zijn customizd |