| Maat | 52,5 x 32,8 x 3,5 cm |
|---|---|
| Gewicht | 3500g |
| buitenste materiaal | HDPE-kunststof |
| innerlijke materiaal | verkoelende gel |
| Kleur | Blauw; kan worden aangepast |
| Grootte | 18,3 x 11,2 x 1,6 cm |
|---|---|
| Gewicht | 200 g |
| Buitenmateriaal | HDPE hard plastic van voedingskwaliteit |
| Binnenliquild | Koelkoelmiddel |
| Kleuren | Grijs, kan aangepast worden |
| Grootte | 20 x 12 x 3,5 cm |
|---|---|
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Verpakkingstype | Kan aangepast worden |
| Grootte | 16.5*10*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 200 g |
| buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Inwendige materialen | gel koelvloeistof |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; douane |
| Grootte | 52,5 x 32,8 x 3,5 cm |
|---|---|
| Gewicht | 3500g |
| Buitenmateriaal | HDPE Plastiek |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | Blauw; kan worden aangepast |
| Grootte | 20.3*20.3*2.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 760g |
| Buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Grootte | 20.3*20.3*2.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 760g |
| Buitenmateriaal | HDPE-plastic |
| Inwendige materialen | koelgel |
| Kleur | doorzichtig wit met blauwe vloeistof; kan worden aangepast |
| Grootte | 20 x 12 x 2 cm |
|---|---|
| Gewicht | 350g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Productnaam | 200ML opnieuw te gebruiken van het Ijspakken van Bpa van Diepvriezerpakken Vrije Koude het Voedselra |
|---|---|
| Grootte | 17.8*12.2*1.4cm of aangepast |
| Capaciteit | 200ML |
| Oem | ja |
| buitenmateriaal | HDPE |
| Productnaam | HDPE de plastic 400ml van de voedselrang fles van het ijspak voor drank het koelen |
|---|---|
| Grootte | 16.5*8.8*3.5cm |
| Capaciteit | 400ml |
| kleur | kan worden aangepast |
| buitenmateriaal | HDPE plastiek |