| Productnaam | -22C grote ijsblokken faseveranderingsmateriaal plastic eutectische koude plaat om in te vriezen |
|---|---|
| Grootte | 30*20*2cm of aangepast |
| Capaciteit | 1000 ml |
| buitenste materiaal | HDPE-kunststof |
| Binnenmateriaal | PCM faseovergangsmateriaal |
| Maat | 51.5*20.5*3cm |
|---|---|
| Gewicht | 2600g |
| Buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| Binnenmateriaal | verkoelende gel |
| Kleur | Blauw; kan zijn customizd |
| Grootte | Kan worden aangepast |
|---|---|
| buitenste materiaal | HDPE van voedingskwaliteit |
| Binnenmateriaal | verkoelende gel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan worden aangepast |
| Soort verpakking | Kan worden aangepast |
| Grootte | 35 x 22 x 3 cm |
|---|---|
| Buitenmateriaal | HDPE hard plastic van voedingskwaliteit |
| Binnenliquild | afhankelijk van je temperatuur |
| Kleuren | Blauw, kan worden aangepast, de MOQ is 3000pcs |
| Certificaten | FDA SGS MSDS CPSIA EU |
| Grootte | 25x20x3cm |
|---|---|
| Gewicht | 1000g |
| buitenmateriaal | milieuhdpe materialen |
| Binnenliquild | SAP CMC |
| Kleuren | Douane |
| Grootte | 62*42*3.4 cm |
|---|---|
| Gewicht | 7500g |
| buitenste materiaal | HDPE-kunststof |
| Binnenmateriaal | verkoelende gel |
| Kleur | Blauw; kan worden aangepast |
| formaat | 22*16.5*3.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 800g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Innerlijke materiaal | Koelgel |
| kleur | kan zijn customizd |
| Grootte | 32*32*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 1400g |
| buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Productnaam | Hard plastic koeler ijssteen 25 * 15 * 3,5 cm 1000 ml voor koelbox |
|---|---|
| Grootte | 25*15*3.5cm of aangepast |
| Capaciteit | 1000mL |
| Buitenmateriaal | HDPE Plastiek |
| Binnenmateriaal | PCM faseovergangsmateriaal |
| Grootte | 21.5*14.5*2.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 650g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | Kan zijn customizd |