| Grootte | 52,5 x 32,8 x 3,5 cm |
|---|---|
| Gewicht | 3500g |
| Buitenmateriaal | HDPE-plastic |
| Inwendige materialen | koelgel |
| Kleur | Blauw; kan worden aangepast |
| Grootte | 16.5*10.2*3cm |
|---|---|
| Gewicht | 350G |
| buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| productnaam | FDA-goedgekeurde harde plastic herbruikbare koude ijspakplaat met logo gedrukt voor koeltas |
|---|---|
| Maat | 16.5*7.4*2cm of aangepast |
| Capaciteit | 200ml |
| buitenste materiaal | PE-kunststof |
| innerlijke materiaal | SAP |
| Grootte | 38.5*29*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 1800g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Binnenliquild | SAP / CMC / PCM |
| Kleuren | blauw, kan worden aangepast |
| Grootte | 16.5*10*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 200 g |
| buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Inwendige materialen | gel koelvloeistof |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; douane |
| Grootte | 30*20*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 1000 g |
| Buitenmateriaal | HDPE-plastic |
| Inwendige materialen | koelgel |
| Kleur | doorzichtig wit met blauwe vloeistof; kan worden aangepast |
| Grootte | 245*1145*15mm |
|---|---|
| Gewicht | 390G |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | Kan aangepast worden |
| Grootte | 16.5*10*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 200 g |
| buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Inwendige materialen | gel koelvloeistof |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; douane |
| Grootte | 40x26x4cm |
|---|---|
| Gewicht | 3500g |
| buitenste materiaal | HDPE-kunststof |
| Binnenmateriaal | verkoelende gel |
| Kleur | Blauw; kan worden aangepast |
| Grootte | 9.5*4.5*3.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 320g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenmateriaal | gel koelvloeistof |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |