| Grootte | 23*19*4cm |
|---|---|
| Gewicht | 1200g |
| Buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Grootte | 17.5*9*3.5 |
|---|---|
| Gewicht | 500 ml |
| buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang hard plastiek |
| Binnenliquild | Koelsap-gel |
| Kleuren | het blauw, kan worden aangepast |
| Grootte | 22*11*1,8 cm;21.8*15*3cm; 23*19*4cm |
|---|---|
| Gewicht | 300 g |
| Buitenmateriaal | HDPE-plastic |
| Inwendige materialen | koelgel |
| Kleur | doorzichtig wit met blauwe vloeistof; kan worden aangepast |
| Grootte | 33.5*15.5*2.7cm |
|---|---|
| Gewicht | 1000g |
| Buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | Blauw; kan zijn customizd |
| Grootte | 34*23*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 1300g |
| Buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Grootte | 17.8*12.2*1.2cm |
|---|---|
| Gewicht | 200g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenmateriaal | gel koelvloeistof |
| Kleur | kleurrijk; douane |
| Grootte | 22*14*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 500g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan worden aangepast |
| Grootte | 36x21x1.8cm |
|---|---|
| Gewicht | 1100g |
| Buitenmateriaal | milieu HDPE-materialen |
| Binnenliquild | SAP CMC |
| Kleuren | Douane |
| Productnaam | De diabetes Draagbare van de de stoffeninsuline van Oxford koelere zakken met kunststof koelere baks |
|---|---|
| Externe dimensie | 22*9.5*5cm |
| Interne Afmeting | 19*8*4cm |
| Gewicht | 400G |
| Binnen | 350ml ijsbaksteen |
| Grootte | 30*20*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 1000g |
| Buitenmateriaal | HDPE Plastiek |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |