| Grootte | 28*12*3cm |
|---|---|
| Gewicht | 800g |
| Buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Productnaam | Vakje die van het de baksteen plastic ijs van de diepvriezermelk het koelere met FDA-certificaat ver |
|---|---|
| Grootte | 20.5*10*5.5 cm |
| Capaciteit | 600ML |
| Buitenmateriaal | HDPE |
| binnenmateriaal | koelpoeder |
| Productnaam | 200ML van het de Zakijs van de golfvorm Koele van het de Pakken Opnieuw te gebruiken Ijs het Gelbaks |
|---|---|
| Grootte | 16.5*10*2cm of aangepast |
| Capaciteit | 200ml |
| Buitenmateriaal | HDPE |
| Binnenmateriaal | SAP |
| Productnaam | Ijs van het de zakgel van BPA het vrije koele pakt koelere baksteen met sap koelgel voor in thermisc |
|---|---|
| grootte | 16.5*8.8*1.5cm |
| Capaciteit | 200ML |
| Buitenmateriaal | Vrij opnieuw te gebruiken hdpe van BPA plastiek |
| Binnenmateriaal | SAP die gel koelen |
| productnaam | FDA goedgekeurde 230 ml koeltas ijspakken plastic ijsbaksteen voor lunchtas |
|---|---|
| Maat | 14.5*9.8*2cm of aangepast |
| Capaciteit | 230ml |
| Buitenmateriaal | PE Plastiek |
| Binnenmateriaal | SAP/CMC |
| Grootte | 14,5 x 11,5 x 4,8 cm |
|---|---|
| buitenste materiaal | HDPE van voedingskwaliteit |
| Binnenmateriaal | verkoelende gel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan worden aangepast |
| Soort verpakking | Kan worden aangepast |
| Grootte | 18*9.5*2.8 cm |
|---|---|
| Gewicht | 350 g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan worden aangepast |
| Grootte | 18,3 x 11,2 x 1,6 cm |
|---|---|
| Gewicht | 200 g |
| Buitenmateriaal | HDPE hard plastic van voedingskwaliteit |
| Binnenliquild | Koelkoelmiddel |
| Kleuren | Grijs, kan aangepast worden |
| Binnenmateriaal | Polyurethaanschuim |
|---|---|
| Buitenmateriaal | Pp-Plastiek |
| Buitengrootte | 34*24.5*27.5cm |
| Capaciteit | 10L |
| Pu-dikte | 50mm |
| Grootte | 16.5*10.2*3cm |
|---|---|
| Gewicht | 350 g |
| Buitenmateriaal | Food grade HDPE harde schaal plastic, BPA vrij |
| Binnenliquild | Verkoelende gel, niet giftig |
| Kleuren | Wit |