| Grootte | 16.5*9*3.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 400 g |
| Buitenmateriaal | HDPE hard plastic van voedingskwaliteit |
| Binnenliquild | Koelkoelmiddel |
| Kleuren | blauw, kan worden aangepast |
| Grootte | 15*9*2 cm |
|---|---|
| Gewicht | 230 g |
| Buitenmateriaal | Polyethyleen met een hoge dichtheid (HDPE) |
| Binnenliquild | Superabsorberend polymeer |
| Kleuren | blauw, kan worden aangepast |
| Grootte | 25*20*3cm |
|---|---|
| Gewicht | 800 g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Binnenliquild | niet-giftige koelvloeistof |
| Kleuren | kan worden aangepast |
| Grootte | 25 x 20 x 1 cm |
|---|---|
| Gewicht | 450 g |
| Buitenmateriaal | HDPE hard plastic van voedingskwaliteit |
| Binnenliquild | Koelkoelmiddel |
| Kleuren | kan worden aangepast |
| Productnaam | Pas Voedsel aan goedkeuren HDPE plastic waterkoeler voor drank het koelen |
|---|---|
| Grootte | 18.5*11.7*3.3cm |
| Capaciteit | 600ml |
| Kleur | Kan worden aangepast |
| Buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| formaat | 17.2*10.5*1cm |
|---|---|
| Gewicht | 150 g |
| Buitenmateriaal | Hdpe van de voedselrang hard plastiek |
| Binnenliquild | sap |
| Kleuren | Het blauw, kan worden aangepast |
| formaat | Diameter: 2.5cm Lengte: 20cm |
|---|---|
| Gewicht | 80g/PCs |
| Buitenmateriaal | milieuhdpe materialen |
| Binnenliquild | SAP CMC |
| Kleuren | BLAUWE ROOD EN ANDEREN |
| Productnaam | De draagbare Opnieuw te gebruiken Nylon Koelere PCM Pakken van het Gelijs voor Vers Voedsel |
|---|---|
| Grootte | 18.6*10.3cm, 22.5*13.5cm |
| Capaciteit | 250ml, 500ml |
| buitenmateriaal | Nylon PE |
| Binnenmateriaal | PCM |
| Naam van het product | 2C - 8C Duurzame, hoogwaardige, diepgevroren medische ijskap voor geneesmiddelen |
|---|---|
| Grootte | 180,6 x 10,3 cm,22.5 x 13,5 cm |
| Capaciteit | 250 ml, 500 ml |
| Buitenmateriaal | Nylon-PE |
| Inwendige materialen | PCM |
| Grootte | 21*10*5.2 cm |
|---|---|
| Capaciteit | 600 ml |
| Buitenmateriaal | HDPE van voedingskwaliteit - hard plastic |
| Binnen vloeibaar | SAP - Superabsorberend polymeer |
| Type | Houd blikken melkflessen koud |