| formaat | 17.5*4*7cm |
|---|---|
| Gewicht | 400 g |
| Buitenmateriaal | Hdpe van de voedselrang hard plastiek |
| Binnenliquild | Koelsap-gel |
| Kleuren | Het blauw, kan worden aangepast |
| formaat | 17.5*4*7cm |
|---|---|
| Gewicht | 400 g |
| Buitenmateriaal | Hdpe van de voedselrang hard plastiek |
| Binnenliquild | Koelsap-gel |
| Kleuren | Het blauw, kan worden aangepast |
| Grootte | 34.8*22.5*3cm |
|---|---|
| Gewicht | 2000g |
| Buitenmateriaal | plastic HDPE |
| Binnenliquild | koelvloeistof |
| Kleuren | wit, blauw, kan worden aangepast |
| Grootte | Kan worden aangepast |
|---|---|
| Gewicht | Douane |
| Buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| formaat | 10.2*3.3cm |
|---|---|
| Gewicht | 200g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenliquild | verwarmend gel |
| Kleuren | Het blauw, kan worden aangepast, is MOQ 3000pcs |
| Grootte | 21 x 11,6 x 3,8 cm |
|---|---|
| Gewicht | 600 g |
| Buitenmateriaal | HDPE hard plastic van voedingskwaliteit |
| Binnenliquild | Koelkoelmiddel |
| Kleuren | blauw, kan worden aangepast |
| Grootte | 34,8 x 22,4 x 3 cm |
|---|---|
| Gewicht | 1800 g - 2000 g |
| Buitenmateriaal | FDA-goedgekeurd HDPE |
| Binnenliquild | Superabsorberend polymeer |
| Kleuren | Blauw |
| Grootte | 8*7.5*2 cm |
|---|---|
| Gewicht | 85 g |
| Buitenmateriaal | milieu HDPE-materialen |
| Binnenliquild | SAP CMC |
| Kleuren | Blauw rood, |
| Grootte | 64.8*20*4.2cm |
|---|---|
| Gewicht | 4200g |
| Buitenmateriaal | milieuhdpe materialen |
| Binnenliquild | SAP CMC |
| Kleuren | Het blauw, kan worden aangepast |
| Grootte | 10,8 x 5,8 x 2 cm |
|---|---|
| Gewicht | 100 g |
| Buitenmateriaal | milieu HDPE-materialen |
| Binnenliquild | SAP CMC |
| Kleuren | Rood |